27 می 2020 - 16:11

پرداخت الکترونیکی کرایه های تاکسی در ارومیه

29 اکتبر 2016 - 15:30 dsfr.ir/vh959

پرداخت الکترونیکی کرایه های تاکسی در ارومیه
way2pay.ir
پرداخت کرایه تاکسی با کارت بانکی

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه از اجرای طرح پرداخت الکترونیکی کرایه های تاکسی در سال جاری خبر داد.

فخرالدین معصوم زاده، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه با بیان این که فراخوان عمومی این طرح، از سوی بخش سرمایه گذار انجام می گیرد، اظهار کرد: دستگاه مورد نظر در برخی از تاکسی های این سازمان به زودی نصب می شود تا به صورت پایلوت مورد آزمایش قرار گیرد.

وی ادامه داد: این کارت ها از سوی کاربر شارژ شده و قابل استفاده هستند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه در ادامه ساماندهی 6 هزار وانت بار از سوی سازمان تاکسیرانی طی سال آینده را در بهبود حمل و نقل شهری موثر دانست و افزود: این طرح با ایجاد مراکز وانت بار تلفنی در نقاط مختلف شهر و ارائه سرویس دهی به وسیله تماس تلفنی صورت می گیرد؛ البته قابل ذکر است که تاکنون 4 درخواست برای راه اندازی این مراکز ارائه شده است.

معصوم زاده همچنین با بیان این که اجرای طرح زمستانی یکی از مهم ترین برنامه های این سازمان در نیمه دوم سال محسوب می شود، ابراز کرد: اکیپ هایی در فصل زمستان و سرما در تمامی نقاط شهر به صورت شبانه روز برای ارائه خدمات به شهروندان تردد کرده و از سوی این سازمان تجهیزات زمستانی لازم در اختیار رانندگان تاکسی قرار داده می شود.

وی در ادامه از اسکن و الکترونیکی کردن پرونده های سازمان تا 3 ماه آینده خبر داد و افزود: این طرح گامی موثر در پیشرفت و توسعه درون سازمانی محسوب می شود.

« دنیای سفر » این نوشته را از « باشگاه خبرنگاران جوان » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
13 + 4 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1