پرواز مستقیم نجف - تبریز برقرار شد

7 ژوئیه 2016 - 01:40 dsfr.ir/oe0d2

پرواز مستقیم نجف - تبریز برقرار شد
tabrizdirectory.ir
فرودگاه تبریز

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از برقراری پرواز مستقیم نجف اشرف به تبریز در راستای توسعه و تقویت تبادل گردشگر ما بین دو شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی این اداره کل، احمد حمزه زاده افزود: اولین پرواز مستقیم عصر روز سه شنبه 15 مرداد از طریق شرکت هواپیمایی کاسپین از نجف اشرف وارد فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز شد.

وی گفت: برقراری این پرواز رویدادی بسیار مهم برای دو کشور است چرا که وجود اشتراکات فرهنگی بین مردم دو کشور ایران و عراق و انتخاب تبریز بعنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال 2018 فرصت بسیار خوبی برای تبادل گردشگر در حوزه های فرهنگی و مذهبی به وجود آورده است.

وی گفت: این پرواز سه شنبه هر هفته از نجف به تبریز و بر عکس انجام می شود اما در نظر داریم با افزایش متقاضی تعداد پروازها را اضافه کنیم.

حمزه زاده ادامه داد: مسافران این پرواز در دو روز اقامت خود در تبریز از جاذبه های گردشگری و تاریخی از جمله روستای صخره ای کندوان، بازار سرپوشیده تبریز، ائل گلی و تفرجگاه عینالی دیدار و سپس تبریز را به مقصد دیگر شهرهای ایران از جمله مشهد مقدس، قم و تهران ترک خواهند کرد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
7 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1