16 مارس 2023 - 04:59

طرح سفر های آسان به استان ها ابلاغ شد

5 اوت 2019 - 17:00 dsfr.ir/718g2

طرح سفر های آسان به استان ها ابلاغ شد
kojaro.com
سفر

برنامه ریزی برای اجرای طرح سفرهای آسان «ساب» انجام و به استانداری های ۳۱ استان کشور ابلاغ شد.

فریدون محمدی دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در خصوص تلاش های اخیر این ستاد برای رونق بخشیدن به سفر های داخلی  گفت: با توجه به سیاست های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مبنی بر توسعه سفر های داخلی و رونق گردشگری داخلی، ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ماموریت پیدا کرد که طرح سفر های آسان برنامه ریزی شده «ساب» را آماده کند.

براساس طرح «ساب» می توان سفر آسان و ارزان به همه استان های کشور داشت البته این امکان باید به گونه ای باشد که از کیفیت خدمات ارائه شده کاسته نشود.

دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر گفت: برنامه ریزی برای اجرای طرح «ساب» انجام و به استانداری های ۳۱ استان کشور ابلاغ شد و استانداری ها از طرف ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر موظف شدند که براساس مصوبه چهلمین نشست ستاد برای طراحی و تدوین بسته سفر استانشان و اعلام آن به ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر اقدام کنند.

وی در تشریح بسته سفر گفت: همه ادارات کل عضو ستاد سفر استان بخشی از خدماتشان را برای بسته سفر تبیین و تعریف می کنند.

محمدی با بیان اینکه بسته های سفر پس از ارائه به ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر به مردم اطلاع داده می شوند،گفت: این بسته ها که تا پایان مرداد ماه به دست ما می رسند، به نوعی راهنمای سفر هستند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « باشگاه خبرنگاران جوان » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.
1