مدیرکل برنامه ریزی و نظارت بر خدمات مسافری راه آهن خبر داد:

ایجاد ظرفیت سیر 3 میلیون مسافر قطار در هر ماه

25 ژوئیه 2015 - 23:30 dsfr.ir/4p8na

راه آهن برای سفرهای تابستانی در هر ماه ظرفیت جا به جایی 3 میلیون مسافر را ایجاد کرده است.

مرتضی جعفری مدیرکل برنامه ریزی و نظارت بر خدمات مسافری راه آهن با بیان اینکه در حال حاضر برای دور دوم سفرهای تابستانی در شلوغ ترین مسیرها مثل تهران-مشهد در همین هفته جای ظرفیت خالی وجود دارد، گفت: راه آهن برای سفرهای تابستانی در هر ماه ظرفیت جا به جایی 3 میلیون مسافر را ایجاد کرده است.

مدیرکل برنامه ریزی و نظارت بر خدمات مسافری شرکت راه آهن با یادآوری اینکه هر ساله در ایام ماه مبارک رمضان درخواست سیر با قطار افت پیدا می کند و امسال هم این اتفاق افتاد، افزود: قطارهایی که در ماه مبارک رمضان از لیست و برنامه راه آهن خارج شده بودند پس از عید فطر مجددا راه اندازی شدند.

وی ادامه داد: چنانچه ضریب اشغال ها بالا برود و درخواست سفر افزایش یابد، آمادگی داریم قطارهای اضافی و فوق العاده برای سفرهای تابستانی مردم در نظر بگیریم.

8 سرویس رفت و برگشت با 4 رام قطار اضافه علاوه بر قطارهای موجود در مسیر تهران-مشهد و برای مسیر تهران-قم نیز یک رام قطار اضافه در تعطیلات عید فطر در نظر گرفته شد که با استقبال مردم همراه شد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
3 + 10 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1