ثبت رکورد پرواز فرودگاه ایلام در ایام اربعین حسینی

27 نوامبر 2016 - 14:30 dsfr.ir/ji8fo

ثبت رکورد پرواز فرودگاه ایلام در ایام اربعین حسینی
خبرگزاری مهر
فرودگاه ایلام

مدیر فرودگاه ایلام از انجام 336 سورتی پرواز ویژه ایام اربعین حسینی خبر داد و گفت: با این آمار، برای نخستین بار رکورد جدیدی برای پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه ایلام رقم خورد.

«علی متانت» در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: از 20 آبان ماه تا 5 آذرماه امسال 336 سورتی پرواز در فرودگاه ایلام انجام شد که 118 سورتی آن به پروازهای مسافربری داخلی و خارجی اختصاص داشت. در واقع شرکت های هواپیمایی آسمان، ماهان، نفت و پویا به وسیله این پروازهای مسافربری موفق به جابه جایی حدود 9 هزار مسافر شدند.

وی ادامه داد: همچنین 218 سورتی پرواز این فرودگاه را هلی کوپترها برای انجام ماموریت های امداد و نجات، پشتیبانی و هلال احمر انجام دادند.

به گفته مدیر فرودگاه ایلام، در این مدت بیمارستان صحرایی در فرودگاه ایلام برپا شده بود تا علاوه بر مسافران این فرودگاه، به زائران پیاده یا مسافران جاده ای این محور که نیازمند دریافت خدمات پزشکی بودند، خدمات ارایه دهد.

وی عنوان کرد: در ماه های محرم و صفر امسال پروازهای فوق العاده فردگاه ایلام را افزایش دادیم و همزمان برای نخستین بار پروازهای بین المللی در این فرودگاه را برقرار کردیم. به این ترتیب آمادگی برای افزایش پروازهای داخلی و خارجی به مقصد نجف اشرف در این فرودگاه برای سال های آینده فراهم شد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1