ممنوعیت ورود اتوبوس های بین شهری به تهران

30 اکتبر 2016 - 09:30 dsfr.ir/g45a7

ممنوعیت ورود اتوبوس های بین شهری به تهران
bia2bus.com
اتوبوس های ترمینال جنوب

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ از ممنوعیت ورود اتوبوس های بین شهری به تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و آموزش پلیس راهور تهران، سرهنگ حسن عابدی با اشاره به این موضوع که ورود اتوبوس های بین شهری به تهران ممنوع شد، اظهار داشت: اتوبوس های بین شهری از این پس حق ورود به معابر شهر تهران را نخواهند داشت.

وی در ادامه با تشریح نحوه تردد اتوبوس های ناوگان حمل و نقل بین شهری در معابر داخلی پایتخت، تصریح کرد: اتوبوس های بین شهری اجازه تردد در معابر داخلی تهران را نداشته و تنها می توانند از معابر منتهی به ترمینال های جنوب، غرب و شرق عبور کرده و برای خروج از شهر یا ورود به پایانه ها اقدام کنند.

عابدی با تاکید بر لزوم کاهش ترافیک در سطح معابر شهر تهران، ابراز داشت: در صورت ورود این اتوبوس ها به داخل شهر، پلیس نسبت به اعمال قانون این وسایل اقدام خواهد کرد، هم چنین دوربین های کنترل محدوده زوج و فرد نیز ورود غیرمجاز این اتوبوس ها را ثبت کرده و اگر فاقد معاینه فنی معتبر باشند نیز جریمه خواهند شد.

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در پایان خاطرنشان کرد: این اتوبوس ها با ورود به پایانه های مسافربری، مسافران خود را تخلیه کرده و پس از آن، جابه جایی مسافر به وسیله اتوبوس های درون شهری انجام خواهد شد لذا، مسافران هیچ گونه نگرانی از این بابت نداشته باشند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 12 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1