افزایش نرخ بلیت پروازهای عتبات عالیات نشان از ضعف نظارت ها دارد

29 اکتبر 2016 - 12:30 dsfr.ir/mv4oc

افزایش نرخ بلیت پروازهای عتبات عالیات نشان از ضعف نظارت ها دارد
arbaeen.net
فرودگاه نجف

هر ساله با افزایش تقاضا برای سفر به کربلا، بازار سیاه بلیت ایجاد می شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با اشاره به افزایش نرخ بلیت پروازهای عتبات عالیات در آستانه اربعین حسینی (ع)، گفت: هر ساله با افزایش تقاضا برای سفر به عتبات عالیات نرخ های نجومی بلیت اعمال می شود که این مهم نشان از ضعف نظارت ها است.

مهرداد بائوج لاهوتی با اشاره به افزایش نرخ بلیت پروازهای عتبات عالیات در آستانه اربعین حسینی (ع) گفت: هر ساله با افزایش تقاضا برای سفر به کربلا، بازار سیاه بلیت ایجاد می شود.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت ساماندهی قیمت پروازهای اربعین، افزود: پیش بینی و ظرفیت سنجی پروازهای اربعین برای جلوگیری از اعمال نرخ های نجومی برای بلیت ضروری است؛ زیرا مانند سنوات گذشته تعداد زائران عتبات عالیات مشخص است.

مردم نباید هزینه ضعف نظارت ها را بپردازند

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه مردم نباید هزینه ضعف نظارت ها را بپردازند، تصریح کرد: هر ساله با افزایش تقاضا برای سفر به عتبات عالیات نرخ های نجومی بلیت اعمال می شود که این مهم نشان از ضعف نظارت ها است.

بائوج لاهوتی ادامه داد: متاسفانه اشکال بوجود آمده در افزایش نرخ پروازها به دلیل عدم نظارت است و مجلس به صورت جدی به این موضوع ورود خواهد کرد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید با بازار سیاه بلیت اربعین برخورد شود، تصریح کرد: وزارت راه و شهرسازی و همچنین سازمان تعزیرات حکومتی باید با بی برنامگی در تعیین نرخ بلیت ها برخورد کند.

مقایسه نرخ توافق شده بلیت پرواز عتبات عالیات برای اربعین امسال با نرخ های سال گذشته نشان می دهد قیمت پرواز به نجف و بغداد تا 30 درصد گران شده ضمن آنکه مانند سال‌های اخیر ایرلاین ها یک ماه مانده به ایام اربعین حسینی (ع) به نابسامانی بازار دامن زده اند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 10 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1