آغاز مذاکره با ایرباس برای امضای قرارداد

16 می 2016 - 11:40 dsfr.ir/kf3n6

آغاز مذاکره با ایرباس برای امضای قرارداد
airliners.net
یک فروند هواپیمای A330 ایرباس

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور بین الملل و تامین مالی، با اشاره به آغاز مذاکرات برای امضای قرارداد با ایرباس، گفت: 80 درصد از مشکل تامین منابع مالی حل شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، اصغر فخریه کاشان در خصوص آخرین وضعیت قرارداد با شرکت ایرباس، گفت: از سه روز گذشته مذاکرات ما برای امضای قرارداد با شرکت ایرباس آغاز شده و امیدواریم که قرارداد به امضا برسد.

وی با بیان اینکه قرارداد میان ایران ایر و ایرباس یک قرارداد 500 صفحه ای است که مواد زیادی در آن وجود دارد، افزود: هر کدام از صفحات این قرارداد باید مورد بررسی قرار گیرد چرا که موضوعات مختلف مالی، حقوقی و اجرایی در آن وجود دارد و باید دو طرف مطمئن باشند که منافع در نظر گرفته می شود.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور بین الملل با اشاره به اینکه نمی توان زمان دقیقی برای امضای قرارداد اعلام کرد، اظهار داشت: فعلا در حال بررسی جزئیات این قرارداد هستیم که موضوعی زمان بر است.

فخریه کاشان در خصوص حل مشکل تامین مالی برای خرید هواپیماهای ایرباس، گفت: تاکنون موضوع تامین مالی  80 درصد حل شده و در حال مذاکره و بررسی برای حل تمامی موانع هستیم تا این هواپیماها از سوی ایران خریداری شود.

وی اجاره به شرط تملیک را روش نهایی برای خرید هواپیما عنوان کرد و افزود: بدون دخالت دولت با استفاده از روش اجاره به شرط تملیک این هواپیماها خریداری شده و وارد کشور می شود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1