14 اکتبر 2019 - 01:42

حضور فرانسوی ها در تهران برای سرمایه گذاری در صنعت فرودگاهی

12 مارس 2016 - 17:30 dsfr.ir/9j0c7

حضور فرانسوی ها در تهران برای سرمایه گذاری در صنعت فرودگاهی
مهر
فرودگاه بین المللی مشهد

جلسه ای با حضور نمایندگان شركت فرودگاه ها و مدیر اجرایی شرکت فرانسوی «وینسی» برگزار شد و طرفین درباره جزئیات سرمایه گذاری این شرکت در صنعت فرودگاهی ایران مذاکره کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه های کشور، پیرو توافقنامه میان شرکت فرودگاه های کشور با شرکت هلدینگ «وینسی» فرانسه که در سفر اخیر رئیس جمهوری به فرانسه امضا شد، جلسه ای میان گروه ایرانی به ریاست غلامحسین باقریان (عضو هیأت مدیره و معاون برنامه ریزی و نظارت شرکت فرودگاه های کشور) و مدیر اجرایی شرکت فرودگاهی وینسی و گروه همراه وی، در شرکت فرودگاه ها برگزار شد.

در این جلسه کلیات و مسایل لازم درباره منابع درآمدی، پیش بینی ترافیک فرودگاه مشهد و نحوه چگونگی بهره برداری از ترمینال ها و مباحث مختلف مرتبط با طرح کسب و کار بررسی شد و طرفین طی سه ساعت مذاکره، درباره خطوط کلی و نقشه راه به منظور کسب نتیجه مطلوب پیرامون پروژه سرمایه گذاری این شرکت فرانسوی به توافقاتی دست یافتند.

شرکت وینسی در بسیاری از کشورهای جهان سابقه سرمایه گذاری در عرصه فرودگاهی را دارد و شرکت فرودگاه های کشور نیز در پی آن است تا در صورت احراز تمامی خواسته هایش، با این شرکت سرمایه گذار فرانسوی به توافق نهایی برسد.

اگرچه قرار است «وینسی» در دو فرودگاه مشهد و اصفهان سرمایه گذاری کند، اما اکنون تمرکز روی سپردن کار به این شرکت در فرودگاه شهید هاشمی نژاد شهر مشهد است.

تاکنون سه تیم «اقتصادی و پیش بینی ترافیک»، «معماری فرودگاهی» و «حقوقی» از سوی طرفین تشکیل شده اند تا تمامی جوانب این تعامل را به خوبی بررسی کنند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
4 + 4 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1