شهردار بندرعباس: به دنبال سرمایه گذار توانمند هستیم

8 مارس 2016 - 15:50 dsfr.ir/xj1hw

شهردار بندرعباس: به دنبال سرمایه گذار توانمند هستیم
تسنیم
ساحل بندرعباس عروس جنوب ایران

از آن جا که بسیاری از مسافران از طریق بندرعباس به جزایر خلیج فارس سفر می کنند، بنابراین باید در شهر بندرعباس نیز جاذبه های گردشگری مناسب برای جذب مسافران ایجاد شود.

"شهردار بندرعباس"

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی زاده در نشست بررسی آخرین وضعیت اقدامات انجام شده برای ساماندهی کمپ های مسافرین نوروز 95 اظهار کرد: احداث کمپ های مناسب مسافر و گردشگر برای اقامت، یکی از اقدامات شهرداری بندرعباس بوده که فاز اول آن در سال گذشته تکمیل و در حال آماده سازی فاز دوم آن هستیم.

وی گفت: در زمینه مدیریت مسافران نوروزی و هدایت آن ها به محلی مشخص و مناسب برای استقرار در ایام نوروز، اقدامات قابل توجهی در گذشته صورت نگرفته بود و با توجه به افزایش سالانه مسافران نوروزی، این نیاز روز به روز تشدید می شد.

شهردار بندرعباس افزود: با نقش پذیری هر چه بیشتر مناطق آزاد و جزایر هرمزگان در اقتصاد کشور، سالانه شمار بیشتری از مسافران برای سفر به جزایر خلیج فارس به این استان سفر می کنند و با توجه به جایگاه بندرعباس در مسیر جاده ای و راه آهن و هوایی، تمرکز مسافران در بندرعباس است.

امینی زاده با بیان این که باید شرایط محیطی بندرعباس برای میزبانی از مسافران نوروزی را فراهم کنیم، خاطرنشان کرد: تقویت اقتصاد بندرعباس با تقویت زمینه های گردشگری در آن میسر است.شهردار بندرعباس اضافه کرد: کاربری نقاط احداث و ایجاد کمپ های نوروزی باید به گونه ای باشد که در طول سال نیز امکان استفاده از آن از سوی شهروندان فراهم آید.

وی خواستار همکاری دیگر دستگاه ها در این زمینه با شهرداری شد و گفت: شهرداری به تنهایی قادر به مدیریت همه جانبه مسائل و مشکلات شهری و همین طور اجرای طرح های بزرگ و کلان نیست و همکاری دیگر دستگاه ها با شهرداری در این زمینه می تواند سرعت اجرای پروژه ها را افزایش دهد.

امینی زاده در ادامه اظهار کرد: ساحل بندرعباس یکی از بزرگ ترین سرمایه های این شهر برای توسعه و پیشرفت است اما اقدام مطلوبی تاکنون برای بهره مندی از این ظرفیت انجام نگرفته و بدنبال سرمایه گذار توانمند برای سرمایه گذاری در ساحل هستیم.

شهردار بندرعباس با بیان اینکه یکی از زمینه های سرمایه گذاری ایجاد کمپ های اقامت ساحلی است، بیان کرد: اقدامات وسیعی برای آماده سازی کمپ های نوروزی برای میزبانی مناسب از مسافران نوروزی در حال انجام می باشد و مجموعه برنامه های متنوع فرهنگی و اجتماعی نیز در این زمینه تدارک دیده شده تا هم مردم شهر و هم مسافران نوروزی از آن ها استفاده کنند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 2 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1