8 دسامبر 2023 - 10:23

مسابقه عکاسی زمستان بیدار در اردبیل برگزار می شود

16 ژانویه 2019 - 18:00 dsfr.ir/5e0mw

مسابقه عکاسی زمستان بیدار در اردبیل برگزار می شود
vizorio.com
مسابقه عکاسی

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از برگزاری اولین مسابقه عکاسی زمستان بیدار در این استان خبر داد.

یاسر رعنایی مدیر روابط عمومی این اداره کل با اعلام این خبر تصریح کرد: این مسابقه با هدف معرفی، انعکاس و اطلاع رسانی جاذبه های گردشگری استان در فصل زمستان برگزار می شود.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل به تعریف 60 عنوان برنامه در قالب جشنواره زمستان بیدار در سطح استان، متذکر شد: در کنار تورهای خبری و عکاسی از رویدادهای جشنواره زمستان بیدار، مسابقه عکاسی نیز تا پایان فصل زمستان تدارک دیده شده است.

به گفته رعنایی علاقه مندان می توانند آثار خود را تا پایان جشنواره زمستان بیدار در دو بخش آماتور (عکاسی با تلفن همراه) و حرفه ای (عکاسی با دوربین) به سایت اداره کل میراث فرهنگی استان به آدرس mirasardabil@gmail.com ارسال کنند.

در پایان این جشنواره آثار ارسالی توسط داوران زبده ارزیابی شده و از عکس های برتر با اهدای جوایز نفیس تجلیل به عمل خواهد آمد.

او با تاکید به اینکه رسانه بازوی یاریگر اداره کل میراث فرهنگی استان اضافه کرد: به ویژه در معرفی زیبایی های طبیعت، تاریخ و فرهنگ استان لازم است رسانه ها یاری گر ما باشند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.
1