6 اکتبر 2021 - 11:14
با حضور معاون رئیس جمهوری

بیست و هفتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی گشایش یافت

16 فوریه 2017 - 12:30 dsfr.ir/qz5wk

بیست و هفتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی گشایش یافت
میراث آریا
افتتاح بیست و هفتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی

بیست و هفتمین #نمایشگاه ملی صنایع دستی (عیدانه) با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، امروز پنجشنبه 28 بهمن، به طور رسمی گشایش یافت.

به گزارش خبرنگار میراث آریا، در مراسم افتتاحیه نمایشگاه، علاوه بر زهرا احمدی پور، غدا هیجاوی رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه شوای جهانی صنایع دستی، احمد الفارسی معاون صنایع دستی کشور عمان، بهمن نامورمطلق معاون صنایع دستی کشور، و تنی چند از مهمانان خارجی و جمعی از مدیران دولتی و بخش خصوصی حضور داشتند.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بعد از افتتاح رسمی این نمایشگاه با حضور در غرفه های مختلف، ضمن بازدید از بخش های مختلف نمایشگاه، از نزدیک با تعدادی از هنرمندان صنایع دستی و غرفه داران دیدار و گفت و گو کرد.

احمدی پور در این بازدیدها بر حمایت همه جانبه از هنرمندان داخلی و ترویج صنایع دستی و رونق این هنر صنعت تأکید کرد.

در بیست و هفتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی (عیدانه) 31 استان کشور حضور دارند و غرفه هایی نیز به صورت رایگان، با هدف حمایت از هنرمندان استان های محروم و کم برخوردار، به استان های محروم واگذار شده است.

در این نمایشگاه استان های اصفهان و تهران بیش ترین سهم را در میان شرکت کنندگان این نمایشگاه دارند.

فضای کل نمایشگاه بالغ بر 2400 مترمربع است و بیش از 170 غرفه مجزا با متراژ هایی متفاوت به ارائه محصولات خود در این نمایشگاه می پردازند.

نمایشگاه ملی صنایع دستی (عیدانه) از 28 بهمن تا 1 اسفند، از ساعت 10 تا 16، در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

1