حرم محمد هلال(ع) میزبان کنوانسیون جهانی گردشگران سال2017

7 فوریه 2017 - 13:00 dsfr.ir/3x9tz

حرم محمد هلال(ع) میزبان کنوانسیون جهانی گردشگران سال2017
anahidnews.com
امام زاده هلال بن علی (ع)

مدیر اجرایی آستان امام زاده هلال بن علی (ع) گفت: این آستان ظهر روز سه شنبه میزبان 240 راهنمای گردشگری از سراسر جهان خواهد بود.

سید جواد تکیه، در جمع خبرنگاران، با اعلام خبر میزبانی آستان امام زاده محمد هلال از 240 راهنمای گردشگری کنوانسیون 2017، افزود: مساله اصلی در برگزاری این کنوانسیون جهانی آن است که ما به عنوان میزبان، دیپلمات های فرهنگی شهرستان محسوب می شویم و باید بتوانیم این میزبانی را به بهترین شکل برگزار کنیم.

تکیه در ادامه با اشاره به تبلیغات ضد ایرانی رسانه های غربی و تفکرات غلطی که از کشور و مردم ایران در ذهن مخاطبان خود ایجاد می کنند، تصریح کرد: با توجه به ظرفیت بالای موجود در شهرستان و مخصوصا پتانسیل و معماری زیبای آستان امام زاده محمد هلال (ع)، امیدواریم این میزبانی آغاز خوبی در زمینه مغفول مانده گردشگری مذهبی باشد.

وی میزان آمادگی آستان برای این برنامه را عالی ارزیابی کرد و گفت: با تشکیل کمیته های مختلف و بهره گیری از تمام تجهیزات و نیروی انسانی آماده پذیرایی از این مهمانان عزیز هستیم.

تور راهنمایان گردشگری جهان با عنوان کنوانسیون 2017 روز ششم بهمن امسال در قزوین، افتتاح شد و 19 بهمن در شهرستان آران و بیدگل خاتمه می یابد.

این تور با حضور 240 نفر از راهنمایان گردشگری از 45 کشور جهان از جمله اتریش، فرانسه، یونان، تایلند، انگلستان و آمریکا انجام می شود.

بازدید از آستان امام زاده محمد هلال (ع)، خانه تاریخی بنی طباء، مجموعه اقامتی خانه باغ شاکر و شهر زیرزمینی نوش آباد از جمله برنامه های پیش بینی شده برای حضور این گردشگران در شهرستان آران و بیدگل می باشد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « پرتال خبری شهرستان آران‌وبیدگل » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 3 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1