13 نوامبر 2019 - 18:00

اعلام آمادگی اتحادیه هتلداران استان تهران برای ارزان سازی سفر

16 ژانویه 2017 - 11:00 dsfr.ir/ip5ji

اعلام آمادگی اتحادیه هتلداران استان تهران برای ارزان سازی سفر
هتل جار
محمدعلی فرخ مهر رئیس اتحادیه هتل ها و هتل آپارتمان های استان تهران

رئیس اتحادیه هتل ها و #هتل آپارتمان های استان #تهران از آمادگی به منظور ارزان سازی #سفر خبر داد.

به گزارش اتحادیه هتل ها و هتل آپارتمان های استان تهران، محمدعلی فرخ مهر با اشاره به شرایط رقابت بین هتل ها گفت: آنچه که شرایط رقابت را مهیا می کند، تجربه و تحلیل وضعیت رقبا و شناسایی مزایای رقابتی است تا هتل ها بر اساس ساختار و ماهیت وجودی خود، همواره رشد و تکامل جایگاه خود را بر اساس استانداردهای جهانی و شاخصه های بومی تعیین کنند.

وی با تاکید بر این که در مدیریت هتل بالقوه رقابت پذیری نهفته است، افزود: بر این اساس، انتخاب رای مشتری بر اساس ارائه خدمات هر هتل و تاثیر پذیری در سطح اشغال آن هاست که به وضوح بر اساس عرضه و تقاضا مشخص می شود.

فرخ مهر با اشاره به گسترش خانه های استیجاری گفت: این اماکن با حداقل های خدمات، مکان هایی هستند که هنجارشکنی آن ها زبانزد شده است ، و چنانچه متقاضیان درخواست تبدیل مجموعه آپارتمان های خود به هتل یا هتل آپارتمان باشند که مورد تایید سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با قابلیت های استانداردهای تعیین شده و مورد تایید نهاد های ذیربط از زوایای مختلف قرار گیرد اقدامی موثر و کارساز است.

وی با اشاره به برخی اظهارنظرها در خصوص کاهش هزینه هتل ها و راهکارهای ارزانی آن تصریح کرد: اتحادیه آمادگی دارد به منظور ارزان سازی سفر ، کمیته ای متشکل از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، جامعه تور گردانان و تعزیرات حکومتی تشکیل شود تا با نظارت کمیته نسبت به تعیین قیمت گذاری پکیج اعلامی با سودی متعارف برای ذی نفعان اقدام توسط آژانس به گردشگران خارجی و داخلی فروخته شود و در صورت هر گونه تخلف در قیمت مصوب این کمیته، بر اساس قانون تعزیرات حکومتی برخورد شود.

به گفته فرخ مهر، ضریب اشغال هتل های استان تهران در طول سال بیش از 60 درصد نیست مگر در زمان برگزاری نمایشگاه ها که آن هم به دلیل عدم مدیریت در برنامه ریزی نمایشگاه هاست.

در خاتمه از جناب آقای پورفرج که خود را دست اندر کار در این صنف می دانند، اعلام فرمایند با چه نرخی فعالیت می نمایند که برای ایشان هتلداری مقرون به صرفه است؟

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
8 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1