در واکنش به احتمال آزادسازی نرخ هتل ها و مراکز اقامتی

فرخ مهر: اقدامات سازمان میراث فرهنگی تحسین برانگیز است

17 اکتبر 2016 - 12:40 dsfr.ir/du5ar

فرخ مهر: اقدامات سازمان میراث فرهنگی تحسین برانگیز است
itkak.com
اتاق یک هتل استاندارد

آزادسازی نرخ هتل ها به عنوان فصل جدیدی در صنعت هتلداری کشور و اقدامی تحسین برانگیز است.

"محمدعلی فرخ مهر"

رئیس اتحادیه هتلداران استان تهران ضمن قدردانی از سیاست ها و تصمیمات معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی در خصوص مسائل مربوط به صنعت هتلداری، آزادسازی نرخ هتل ها را به عنوان فصل جدیدی در صنعت هتلداری کشور و اقدامی تحسین برانگیز معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه هتلداران استان تهران، محمدعلی فرخ مهر ضمن قدردانی از رئیس سازمان میراث فرهنگی به دلیل اتخاذ تصمیمات مناسب در رابطه با صنعت هتلداری، گفت: تصمیم سازمان میراث فرهنگی در خصوص آزادسازی نرخ هتل ها با توجه به گشایش صورت گرفته در سیاست خارجی در دوران پسابرجام و افزایش حضور گردشگران کشورهای مختلف و همچنین کمبود هتل در سطوح مختلف، تحسین برانگیز است.

محمدعلی فرخ مهر با اشاره به نقش بسزای آزادسازی نرخ هتل ها در اعتمادسازی و توجیه فنی و اقتصادی سرمایه گذاران داخلی و خارجی، افزود: اتخاذ چنین سیاست جدیدی، فصل نوینی در صنعت هتلداری است که منجر به حضور سرمایه گذاران جدید و حفظ سرمایه گذاران موجود جهت پایداری در این صنعت خواهد شد.

فرخ مهر در خصوص شکل قبلی آزادسازی نرخ هتل ها در ایران اظهار داشت: در این روند با توجه به آئین نامه اصلاح، تکمیل، درجه بندی و نرخ گذاری و پس از استانداردسازی و دریافت گواهی استاندارد برای مدت سه سال با تأیید تشکل مربوطه و سازمان میراث فرهنگی، نرخ پیشنهادی ارائه می شد که در هر مرحله شاهد رشد چشم گیر افزایش حضور سرمایه گذاران در صنعت هتلداری بودیم.

وی بار دیگر تاکید کرد: تصمیمات به موقع و مناسب سیاست گذاران صنعت هتلداری، همواره از عقب نشینی سرمایه گذاران قدیمی و جدید جلوگیری نموده است.

فرخ مهر تصریح کرد: اتحادیه هتل ها و هتل آپارتمان های استان تهران در راستای توسعه صنعت هتلداری مبتنی بر قانون مداری و احقاق حقوق سرمایه گذاران، همواره تلاش نموده و فارق از مصلحت های صنفی و گروهی، زمینه سازی جهت حضور سرمایه گذاران جدید را از اهداف خود می داند.

رئیس اتحادیه هتلداران استان ابراز داشت: همانگونه که آزادسازی نرخ در دوره های قبل بر اساس استانداردسازی هتل و یا با توجه به زمان ساخت هتل ها از سال 70 به بعد با اجرای ضوابط توسط نهاد حاکمیتی و تشکل صنفی اجرایی می شد، تصمیم جدید ریاست محترم سازمان میراث فرهنگی نیز طبق آئین نامه خاص خود به اجرا گذارده خواهد شد و دغدغه منتقدان در این خصوص برطرف خواهد شد.

فرخ مهر در پایان گفت: آزادسازی نرخ، فصل جدیدی در جهت رشد صنعت هتلداری خواهد بود که ضمن آن فرایند عرضه و تقاضا نیز با ارائه خدمات بهتر و اعمال مدیریت در آزادسازی نرخ هتل ها، معنا پیدا خواهد کرد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
3 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1