هتل 5 ستاره لاله پارک تبریز افتتاح شد

12 ژوئیه 2016 - 16:40 dsfr.ir/zm7oy

هتل 5 ستاره لاله پارک تبریز افتتاح شد
تبریز مدرن
هتل 5 ستاره لاله تبریز

فاز دوم مجتمع تفریحی و تجاری لاله پارک تبریز به دست معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افتتاح شد.

مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری امروز سه شنبه 22 تیرماه ضمن بازدید از فاز اول مجتمع لاله پارک تبریز، فاز دوم آن را نیز افتتاح کرد. در این مراسم، تعدادی از مسئولان ملی و استانی حضور داشتند.

علی پولاد، رییس هیئت مدیره شرکت لاله پارک در این مراسم با تقدیر از تلاش های ارزنده مدیران سابق استان، در خصوص تشویق به امر سرمایه گذاری و احداث این مجتمع تجاری تفریحی، گفت: افتخار می کنم که بگویم هتل لاله پارک تبریز تنها هتل در کشور است که حتی یک سانتی متر فضای اضافه ندارد.

وی افزود: این مجموعه در طول هشت سال و در مساحتی به زیربنای 100 هزارمتر مربع و در دو فاز احداث شده است.

رییس هیئت مدیره شرکت لاله پارک ادامه داد: در بهمن ماه سال 91 فاز اول این مجموعه افتتاح شد و امروز فاز دوم لاله پارک تبریز با عنوان هتل بین المللی لاله به دست معاون رییس جمهور افتتاح می شود.

وی اظهار کرد: این هتل، بهترین استانداردهای بین المللی روز دنیا را داراست و با داشتن 220 اتاق و 520 تخت خواب در 17 طبقه آماده ارائه خدمات به تمامی هموطنان و گردشگران داخلی و خارجی می باشد.

به گفته پولاد، میزان سرمایه هزینه شده برای احداث این مجموعه، 400 میلیارد تومان است که با افتتاح آن برگ زرین دیگری به اوراق درخشان تبریز اضافه شد.

وی خاطرنشان کرد: این مجموعه، باعث ایجاد اشتغال مستقیم برای 1500 نفر و اشتغال غیر مستقیم برای 5000 نفر شده است.

پولاد تصریح کرد: میزان مراجعه به لاله پارک تبریز، روز به روز افزایش می یابد و خوشبختانه ما شاهد بازدید شش میلیون نفر در سال از این مجتمع تفریحی، تجاری و خدماتی می باشیم.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
5 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1