تصویب طرح احداث اولین هتل اسکیمویی در کشور

14 آوریل 2016 - 11:00 dsfr.ir/xu9eg

تصویب طرح احداث اولین هتل اسکیمویی در کشور
eghtesadnews.com
چند هتل اسکیمویی در یک منطقه کوهستانی

معاون سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری قزوین از تصویب کلیات پروژه احداث مجتمع اقامتی، گردشری و تفریحی هتل اسکیمویی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، معاون سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری قزوین از تصویب کلیات پروژه احداث مجتمع اقامتی، گردشری و تفریحی هتل اسکیمویی خبر داد.

ناصر گنجی افزود: بررسی ایده احداث مجتمع چند منظوره در قالب هتل اسكیمویی كه از سوی سرمایه گذار بخش خصوصی مطرح شده بود در جلسه شورای عالی سرمایه گذاری با حضور اعضای محترم شورای اسلامی شهر، شهردار و معاونین شهرداری برگزار و كلیات طرح به تصویب رسید.

وی اظهار كرد: در این طرح، بناهایی اقامتی به صورت سوئیت های اسكیمویی (كروی شكل) در متراژ تقریبا 20 تا 25 متر مربع، با بهره گیری از فناوری نانو با قابلیت جابجایی، در بوستان ملی باراجین با هدف برندینگ و جذب گردشگر با مشاركت بخش خصوصی به عنوان سرمایه گذار، پس از بررسی های فنی و مطالعات نهایی احداث خواهد شد.

گنجی افزود: بهره گیری از خلاقیت نخبگان و حضور سرمایه گذار بومی از نقاط قوت این طرح می باشد.

وی ادامه داد: اسكان در چنین خانه هایی به ویژه در فصل زمستان كه مسافرت كاهش یافته و گردشگران اغلب به دنبال اقلیم گرم هستند، می تواند تجربه خوبی در روزهای برفی و بسیار سرد باشد.

گنجی همچنین اظهار داشت: در طراحی این سازه ها، حفظ اصالت طرح ضمن تاكید بر تناسب محیط طبیعی این پارک مورد توجه قرار گرفته و سرمایه گذار در این بخش از متخصصین مجرب در حوزه طراحی سازه و معماری بهره می گیرد.

گنجی احداث سریع، جذابیت فضا، شكل ظاهری متفاوت، مقاومت بالا، همگرا بودن با طبیعت، قیمت تمام شده كمتر و قابل شستشو بودن را از دیگر نقاط قوت این پروژه دانست و افزود: در صورت اجرای این طرح و استقبال گردشگران از این پروژه، فاز دوم آن نیز در دستور كار قرار خواهد گرفت.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
5 + 9 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1