در واکنش به نامه رئیس جامعه تورگردانان

سلطان مرادی: دخالت بی جا نکنید

10 آوریل 2016 - 17:10 dsfr.ir/h29o4

سلطان مرادی: دخالت بی جا نکنید
هتل جار
جمشید سلطان مرادی، رییس جامعه هتلداران مازندران

رئیس جامعه هتلداران استان مازندران نخستین واکنش را به نامه پورفرج، رئیس جامعه تورگردانان کشور نشان داد و با انتشار بیانیه ای به شدت نسبت به انتشار این نامه و اقدامات اخیر جامعه تورگردانان انتقاد نمود.

به گزارش پایگاه خبری هتل جار، رئیس جامعه هتلداران در واکنش به نامه رئیس جامعه تورگردانان کشور خطاب به مدیران آژانس های گردشگری مبنی بر معرفی هتل هایی که از نرخ مصوب سازمان میراث فرهنگی تخطی نموده، اقدام به انتشار بیانیه ای نمود.

متن بیانیه جمشید سلطان مرادی، رئیس جامعه هتلداران استان مازندران به شرح زیر است:

عطف به نامه شماره 9524 مورخه 21/1/95

«آقای ابراهیم پورفرج، رئیس جامعه تورگردانان ایران مطالب مطروحه نشان دهنده دخالت بیجا و بی اساس شما در امری که هیچ گونه مسولیتی راجع به آن نداشته و ندارید، تلقی شده و معلوم نیست چه کسی مشوق شما در انعکاس آن بوده و می باشد.

در شرایط فعلی و در حال حاضر که شما از نرخ مصوب صحبت می کنید، هتل های ما به دلیل فقر بالای حضور مسافر که بخش مهم آن به ناتوانی شما در تجهیز مهمان و اعزام آن ها به هتل های مربوط بوده، تماما با نرخی 60 درصد پایین تر از نرخ مصوب مورد نظرتان آماده پذیرش مسافرند.

بدیهی است این نوع اعمال متظاهرا بسیار ناپسند بوده و لازم است در جهت همکاری نسبت به سامان دادن مهمان و پرکردن هتل های خالی به جای ویلاهای غیرمجاز همت نمایید.»

جمشید سلطان مرادی - رییس جامعه هتلداران مازندران

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1