بزودی؛

ویزای فرودگاهی 30 روزه و لغو روادید 28 کشور

16 نوامبر 2015 - 10:30 dsfr.ir/xj3sk

ویزای فرودگاهی 30 روزه و لغو روادید 28 کشور
iran-visa.ir
صدور ویزای فرودگاهی 30 روزه به زودی!

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از آغاز صدور ویزای فرودگاهی 30 روزه، راه اندازی ویزای الکترونیک تا یکسال آینده و لغو روادید 12 تا 28 کشور در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش تین نیوز؛ مسعود سلطانی فر در حاشیه بازدید از دومین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و هفتمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری در کیش گفت: برای توسعه گردشگری باید در زمینه صدور ویزا و شرایط سهل برای گردشگران داخلی و خارجی فراهم شود.

این مقام مسئول گفت: صدور ویزای فرودگاهی برای اتباع 190 کشور از آن جمله است، تا حدود یک سال پیش این ویزا 15 روزه بود و 15 روز هم قابل تمدید، این زمان به 30 روز افزایش یافته و بر اساس مصوبه دولت و خواست ما وزارت امور خارجه ملزم شده است تا ظرف یک سال آینده ویزای الکترونیک راه اندازی کند.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از لغو روادید برخی کشورها خبر داد و افزود: با حفظ شرایط سیاسی و امتیاز متقابل در آینده به مرور این برنامه عملیاتی خواهد شد، دستگاه های مختلف 12 تا 28 کشور در این زمینه پیشنهاد دادند، چون در مذاکره هستیم اعلام اسامی کشورها به بعد موکول می شود.

1