4 اکتبر 2021 - 03:40
سلطانی فر خبر داد

ورود سرمایه گذاران به پروژه های گردشگری

13 می 2015 - 10:50 dsfr.ir/vb7g8

معاون رئیس جمهوری گفت: در حال حاضر 940 پروژه گردشگری شامل هتل، مراکز اقامتی، تفریحگاه ها، شهربازی، تله کابین و هتل آپارتمان با میانگین پیشرفت فیزیکی 40 درصد در حال انجام است و سرمایه گذاران از صنایع دیگر به بخش گردشگری روی آوردند.

مسعود سلطانی فر در اولین نشست ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر که با حضور نمایندگان دستگاه های عضو در مجموعه فرهنگی و تاریخی نیاوران برگزار شد، از تقدیر رئیس جمهور از اقدامات و برنامه های حوزه گردشگری و به خصوص فعالیت های ستاد هماهنگی خدمات سفر خبر داد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تصریح کرد: در جلسه ای که به حضور رئیس جمهوری رسیده بودیم پس از ارائه گزارش از سازمان میراث فرهنگی و وزارت راه و شهرسازی، دکتر روحانی علاوه بر تقدیر ویژه از اقدامات و برنامه های حوزه گردشگری و فعالیت های ستاد هماهنگی خدمات سفر به حمایت از این بخش تاکید دوباره داشتند.

وی ادامه داد: حمایت رئیس جمهوری از گردشگری در تمامی سخنرانی هایی که ایشان در استان ها و مصاحبه ها داشته‌اند، مشهود است. دکتر روحانی به استفاده از تمامی ظرفیت های موجود برای توسعه فرهنگی و اقتصادی کشور و همچنین توسعه صنعت گردشگری تاکید ویژه دارند و پیگیر مباحث و مشکلات این بخش هستند.

معاون رئیس جمهوری کارنامه ستاد هماهنگی خدمات سفر در کل کشور را در نوروز 94 خوب ارزیابی کرد و با اشاره به اینکه گردشگری در کشورمان مفهوم خود را پیدا کرده است، تصریح کرد: امروز گردشگری در داخل کشور از حالت تفریحی صرف درآمده است و وجه غالب گردشگری امروز به سمت نسل جدید گردشگری با عنوان گردشگری خلاق در نقاط مختلف کشور مطرح شده است.

در این نشست به نمایندگانی از ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر لوح تقدیر اهدا شد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « دنیای اقتصاد » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.
1