گردشگری سلامت، محور اصلی دهمین نمایشگاه گردشگری پارس شیراز

5 نوامبر 2018 - 08:00 dsfr.ir/7c9r3

گردشگری سلامت، محور اصلی دهمین نمایشگاه گردشگری پارس شیراز
7tara.com
گردشگری سلامت

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس از برگزاری دهمین نمایشگاه گردشگری پارس در شیراز خبر داد.

مصیب امیری روز 12 آبان ماه 97، در جلسه هم اندیشی ستاد برگزاری دهمین نمایشگاه گردشگری شیراز گفت: این نمایشگاه فرصتی مناسب برای ارائه و معرفی ظرفیت های متعدد استان در حوزه گردشگری است و مسلما برپایی هدفمند آن، موجب رونق و توسعه بیش از پیش گردشگری استان خواهد بود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس با اشاره به برنامه ریزی های جدی صورت گرفته طی 2 سال گذشته در حوزه گردشگری سلامت فارس، اظهار کرد: در این نمایشگاه، تیم اجرایی، برای هر سالن رویکرد ماموریت محور برنامه ریزی کرده است و از آنجا که موضوع گردشگری سلامت یکی از اولویت های اصلی گردشگری استان به شمار می آید، تلاش شده است تا عوامل تاثیر گذار بر توسعه گردشگری سلامت از جمله خدمات بیمارستان ها، ایرلاین ها، اقدامات معاونت صدور روادید وزارت خارجه و... در یک سالن برای آشنایی تقاضا کنندگان و حتی عرضه کنندگان به صورت تخصصی به نمایش گذاشته شود.

این مقام مسئول در ادامه با بیان دیگر اهداف نمایشگاه افزود: سالن دیگر نمایشگاه با محوریت صنایع دستی و سوغات و طراحی متفاوت در نظر گرفته شده است تا نمایندگان هر استان و شهرستان به صورت تخصصی، به معرفی محصولات شاخص و برند شهر خود بپردازند.

به گفته امیری، استان فارس با دارا بودن شرایط آب و هوایی چهار فصل، قابلیت پذیرایی از گردشگران داخلی و خارجی را در هر موقعیتی از سال دارد لذا یکی دیگر از اهداف دهمین نمایشگاه گردشگری پارس ، نمایش توانمندی های تاسیسات اقامتی به خصوص اقامتگاه های بوم گردی متنوع استان و فرصت های سرمایه گذاری است.

مدیرکل میراث فرهنگی فارس همچنین از حضور ویژه آژانس های مسافرتی، رستوران ها، تامین کنندگان خدمات حمل و نقل گردشگری (هوایی- ریلی- زمینی) در سطح ملی و استانی خبر داد.

او در پایان با دعوت از فعالان حوزه گردشگری بخش خصوصی و دولتی جهت حضور موثر در نمایشگاه، خاطر نشان کرد: دهمین نمایشگاه گردشگری پارس به مدت چهار روز از 21 الی 24 آذرماه، ساعت 16 الی 22 در شهر شیراز، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس پذیرای علاقه مندان خواهد بود.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1