23 نوامبر 2020 - 21:10

دومین فستیوال سفر و هفت سین نوروزی برگزار می شود

14 فوریه 2018 - 10:30 dsfr.ir/6a2rr

هفت سین نوروزی

دومین فستیوال گردشگری سفر و هفت سین نوروزی با حمایت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران از تاریخ ۲۵ تا ۳۰ بهمن ماه به مدت شش روز برگزار می شود.

در دومین فستیوال سفر و هفت سین نوروزی که در ارگ تجریش برپا می شود، ۸۰ شرکت کننده حضور خواهند داشت. این نمایشگاه که دومین فستیوال فروش تورهای نوروزی و صنایع دستی ویژه نوروز است با هدف معرفی جاذبه ‎های توریستی و صنایع دستی ویژه نوروز به عموم مردم کشورمان در سطح استانی برگزار می شود.

در این فستیوال آژانس ها، دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری، هتل ها، بیمه ها، تجهیزات سفر و کمپینگ، مراکز تفریحی، صنایع دستی، نشریه ها حضور داشته و طی شش روز برگزاری نمایشگاه به معرفی تازه ترین خدمات و دستاوردهای خود می پردازند.

بازدید از این نمایشگاه برای عموم مردم و علاقمندان به صنعت گردشگری آزاد بوده و شرکت کنندگان در این فستیوال از ساعت ۱۱ تا ۲۱ پذیرای عموم علاقمندان هستند. همچنین طی روزهای برگزاری فستیوال، مردم می توانند با انواع تورها ارزان قیمت و با کیفیت آشنا شده و در کنار آن می توانند با ارایه دهندگان خدمات سفر ارتباط چهره به چهره برقرار کرده و در فضای تعامل و ارتباط دو سویه با تازه ترین دستاوردها و خدمات آنان آشنا شوند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری مهر » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.
1