راه اندازی فروش تلفنی بلیت قطارهای رجا

21 اوت 2016 - 13:00 dsfr.ir/xq4du

راه اندازی فروش تلفنی بلیت قطارهای رجا
maxneodata.com
راه اندازی فروش تلفنی بلیت قطارهای رجا از طریق سامانه ی تلفنی 1539

به منظور سهولت در دسترسی و امکان خرید راحت بلیت، شرکت حمل و نقل ریلی رجا سامانه ی فروش تلفنی بلیت قطارهای خود را راه اندازی کرد.

به گزارش روابط عمومی رجا، این شرکت با اعلام این خبر افزود: بعد از راه اندازی سامانه های فروش بلیت در آژانس ها، سایت اینترنتی و اپلیکیشن، این بار شرکت رجا فروش تلفنی بلیت قطارهای خود را از طریق سامانه ی تلفنی 1539 راه اندازی کرد.

در فروش تلفنی قطارهای رجا، متقاضی ابتدا با سامانه ی ارتباط با مشتریان این شرکت از طریق تلفن های 1539 (تهران) و 55122417 - 021 (شهرستان ها) ارتباط برقرار و درخواست بلیت را برای تاریخ ها و قطارهای مدنظر اعلام می کند و در صورت موجودی، بلیت به نام وی رزرو و پیامکی شامل کد رزرو به شماره تلفن همراه اعلام شده متقاضی ارسال می شود.

متقاضی به محض دریافت پیامک کد رزرو حداکثر به مدت 2 ساعت مهلت دارد تا از طریق شماره تلفن 895144 - 021 نسبت به پرداخت مبلغ بلیت اقدام و خرید خود را قطعی کند.

بعد از قطعی کردن خرید بلیت و دریافت پیامک خرید قطعی همچنین شماره سریال بلیت و ...، مسافر، می تواند با مراجعه به سامانه ی هم قطار در سایت رجا علاوه یا باجه خدمات مسافرین در ایستگاه های راه آهن نسبت به پرینت بلیت خود اقدام کند.

ضمن اینکه برای سوار شدن به قطارهای زندگی، سبز و سیمرغ نیازی به گرفتن پرینت بلیت نیست و همان پیامک نهایی خرید کفایت می کند.

هم وطنان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفر با قطارهای رجا اعم از: نشانی دفاتر فروش، قیمت بلیت، موجودی بلیت و ... می توانند به صورت شبانه روزی با تلفن های 1539 (از تهران) و 55122417 - 021 (از شهرستان ها) تماس گرفته یا به سایت اینترنتی این شرکت به نشانی www.raja.ir مراجعه کنند.

شماره پیامک 3000139 شرکت رجا نیز آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادهای متقاضیان خرید بلیت و سفر با قطارهای این شرکت است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 5 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1