16 اکتبر 2019 - 04:11

بازدید راهنمایان گردشگری جهان از نصف جهان

5 فوریه 2017 - 22:00 dsfr.ir/xa533

بازدید راهنمایان گردشگری جهان از نصف جهان
میثم رودکی / دنیای سفر
بازدید راهنمایان گردشگری جهان از شهر اصفهان

راهنمایان #گردشگری جهان از 10 محور گردشگری شهر تاریخی #اصفهان بازدید کردند.

به گزارش دنیای سفر؛ از صبح امروز یکشنبه 17 بهمن راهنمایان گردشگری بین المللی از محورهای گردشگری شهر تاریخی اصفهان بازدید کردند.

در این بازدیدها 75 نفر از راهنمایان گردشگری استان اصفهان، در کنار سایر راهنمایان ایرانی، به همراه 320 مهمان خارجی از محورهای تاریخی، مجموعه جهانی میدان نقش جهان، مجموعه جهانی مسجد جامع عتیق و محور اصفهان دوران سلجوقی، محور تاریخی جلفا و کلیسای وانک، محور تاریخی زاینده رود و همچنین محور تاریخی اصفهان دوره صفوی بازدید کردند و با آداب و رسوم مردم شهر تاریخی اصفهان آشنا شدند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان در مراسم آغاز به کار این تور گردشگری که شنبه شب در هتل عباسی اصفهان برگزار شد، گفت: اصفهان در قلب جغرافیای ایران همواره نقشی تعیین کننده بر فرهنگ و تمدن ایران بزرگ و جهان داشته و در نزد جهانیان شهری مهم، تاریخی و قابل احترام است.

فریدون اله یاری گفت: برگزاری این تور فرصتی مغتنم برای راهنمایان گردشگری جهان است تا بیشتر با جاذبه های فرهنگی، تاریخی و طبیعی اصفهان به عنوان سرزمین رویایی مشرق زمین آشنا شوند.

در این مراسم که به میزبانی اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد، جاذبه های فرهنگی، تاریخی و طبیعی و صنایع دستی همچنین فعالیت های انجام شده در استان اصفهان برای توسعه صنعت گردشگری در قالب کلیپی به تصویر کشیده شد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
3 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1