پیش از سفر با سامانه 141 از وضع جاده ها باخبر شوید

22 نوامبر 2016 - 18:30 dsfr.ir/xp0rz

پیش از سفر با سامانه 141 از وضع جاده ها باخبر شوید
دریافتی
چند خودرو بر اثر لغزندگی و بارش برف در جاده متوقف شده اند

رئیس سامانه 141 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: هموطنان قبل از سفر از طریق این سامانه از وضع جاده ها با خبر شوند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ یاسر خالدی افزود: با توجه به تصاویری که از دوربین های نظارت تفسیری و گزارش گشت های راهداری در طول شبکه راه های کشور به دست می آید، شاهد بارش برف در اکثر نقاط استان اردبیل هستیم که تردد در گردنه های صائین و محور سرعین و محور خلخال به اسالم با زنجیر چرخ امکانپذیر است.

وی گفت: در استان اصفهان نیز در محور گلپایگان - خمین و آزادراه نطنز - اصفهان بارش برف گزارش شده است. در استان البرز بارش برف در آزادراه تهران - کرج در محورهای چالوس و طالقان وجود دارد. در استان تهران محورهای قم - تهران، محور تهران - لواسان، تهران - لواسان شاهد بارش برف هستیم و در استان قم نیز اکثر محورها برفی است.

رئیس سامانه 141 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای افزود: در استان مازندران نیز در محور فیروزکوه، هراز، چالوس شاهد بارش برف هستیم و کسانی که قصد تردد در این محور را دارند باید به تجهیزات زمستانی مجهز باشند.

خالدی گفت: در استان مرکزی نیز در محور اراک - سلفچان برف در حال باریدن است و در حوزه استان همدان اکثر محورها بارش برف دارد. باتوجه به اینکه بسیاری از زائران اربعین از استان همدان وارد کشور می شوند در برخی گردنه ها مانند احمدآباد و آوج از زنجیرچرخ استفاده کنید.

خالدی گفت: در استان گلستان نیز بارش برف، استفاده از زنجیرچرخ را ضروری می کند و در استان گیلان نیز بجز محور آستاران به اردبیل که برفی است بارش باران وجود دارد. محور پونل به خلخال از ساعت 23 شب گذشته تاکنون بسته شده است و در محور طارم - زنجان شاهد بارش برف هستیم.

خالدی گفت: محور قزوین - همدان نیز برفی است و هموطنان قبل از سفر می توانند با سامانه 141 از وضع جاده های کشور باخبر شوند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
6 + 4 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1