27 سپتامبر 2021 - 13:02
رجبعلی خسروآبادی اعلام کرد:

الزام دفاتر خدمات مسافرتی پایتخت به پاسخگویی به مسافران عید فطر

13 ژوئیه 2015 - 16:00 dsfr.ir/rj6gk

اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران با ارسال بخشنامه ای کلیه دفاتر خدمات مسافرتی مجری تورهای تعطیلات عید فطر را ملزم به حضور و پاسخگویی به مسافران و ناظران معاونت گردشگری استان در صورت بروز مشکلات و شکایات احتمالی کرد.

رجبعلی خسروآبادی مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران اظهار کرد: دفاتر خدمات مسافرتی فعال در شهر تهران به عنوان یکی از مقاصد گردشگرپذیر در ایام تعطیلات عید فطر شاهد درخواست بالای خرید خدمات سفر بسیاری از هموطنان خواهد بود که این حجم بالای خدمات بدون افزایش نظارت ها ممکن است موجب بروز مشکلاتی برای مسافران تهرانی شود.

خسروآبادی ادامه داد: با ارسال بخشنامه ای کلیه دفاتر خدمات مسافرتی ملزم به حضور و پاسخگویی 24 ساعته در ایام تعطیلات عید فطر هستند، از همشهریان درخواست می کنیم تا کلیه خدمات خود را با عقد قرارداد و با حصول اطمینان از مجوز فعالیت دفتر خدمات مسافرتی خریداری کنند.

وی خاطرنشان کرد: در صورت دریافت هر گونه شکایتی از نحوه خدمات دهی به گردشگران و مسافران تعطیلات عید فطر از سوی دفاتر خدمات مسافرتی گردشگری، طرح شکایت خارج از نوبت و در اولین زمان ممکن در کمیسیون رسیدگی به شکایات معاونت گردشگری استان تهران بررسی و اعلام رای خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران افزود: از همشهریان خواسته می شود برای اعلام شکایات خود در تعطیلات عید فطر با شماره تلفن های 88934841 الی 3 تماس حاصل کنند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.
1