مدیر اجرایی ایرآسیا تایلند خبر داد:

پرواز مستقیم تهران - بانکوک برقرار شد

25 ژوئن 2016 - 15:00 dsfr.ir/ix5c2

پرواز مستقیم تهران - بانکوک برقرار شد
planespotters.net
هواپیمای ایرباس A320 هواپیمایی ایرآسیا تایلند

مدیر اجرایی ایرآسیا ایکس تایلند در مراسم آغاز پرواز مستقیم بانکوک - تهران از فروش بیش از 3 هزار بلیط با مقصد تهران به گردشگران تایلندی خبر داد.

نادا بورانسیری با اشاره به دایر بودن سه پرواز در هفته بین بانکوک - تهران، گفت: اولین پرواز به مقصد تهران شب گذشته در فرودگاه امام خمینی به زمین نشست و این آغازی برای حضور بلندمدت و همکاری تنگاتنگ با شرکای ایرانی در حوزه حمل و نقل هوایی است.

وی برقراری پرواز مستقیم را رویدادی مهم برای دو کشور دانست و با تاکید بر این که امروز برای ایرآسیا تایلند روز بسیار مهمی است، گفت: نتیجه یک سال تحقیقات در نهایت به حضور بلند مدت در آسمان ایران ختم شد و افتخار ما سرویس دادن به مسافران ایرانی خواهد بود.

نادا با بیان این مطلب که تا پایان امسال میلادی بیش از 3 هزار بلیط به مقصد تهران فروخته ایم، افزود: برای مسافران ایرانی عازم تایلند نیز این امکان وجود دارد تا با پروازهای امن و با قیمت مناسب به دیگر شهرهای تایلند سفر کنند.

مدیر اجرایی ایرآسیا تایلند گفت: در حال حاضر 3 پرواز در هفته به مقصد تهران برقرار است و در آینده ای نزدیک تعداد پروازهای ما به 10 پرواز در هفته خواهد رسید.

« دنیای سفر » این نوشته را از « پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
17 + 2 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1