مشاور رئیس سازمان میراث فرهنگی خبر داد؛

جذب گردشگر خارجی اولویت کاری امسال سازمان میراث فرهنگی

25 مارس 2016 - 14:00 dsfr.ir/xm1zd

جذب گردشگر خارجی اولویت کاری امسال سازمان میراث فرهنگی
میثم رودکی
طبیعت گردان و کوهنوردان در حال صعود به قله سبلان

مشاور رئیس سازمان میراث فرهنگی گفت: رونق و توسعه گردشگری خارجی در اولویت برنامه کاری امسال سازمان میراث فرهنگی قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل؛ مشاور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری روز چهارشنبه در بازدید از ستاد اجرایی خدمات سفر ویژه نوروز 95، عملکرد ستاد اجرایی خدمات سفر امسال را بسیار مطلوب و رو به رشد ارزیابی کرد و گفت: اطلاع رسانی و تبلیغ ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری استان اردبیل در سطح کشوری و حتی جهانی می تواند نقش تعیین کننده ای در جذب گردشگر به این استان داشته باشد.

بهروز ندایی با اشاره به لغو تحریم‌ ها و امنیت بیشتر کشور ایران نسبت به سایر کشورهای همسایه و به تناسب آن افزایش گردشگر خارجی در سال 95، اظهار داشت: در همین راستا، سازمان مرکزی رونق و توسعه گردشگری خارجی را در اولویت برنامه کاری امسال خود قرار داده است.

این مقام مسئول، تقویت زیرساخت های گردشگری استان از جمله احداث هتل های پنج ستاره را در جهت جذب گردشگران خارجی بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: مجموعه جهانی شیخ صفی الدین اردبیلی به عنوان یکی از 17 اثر ثبت جهانی کشور و کوه سبلان، دو پتانسیل بالقوه استان اردبیل برای جذب گردشگران خارجی به شمار می روند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 3 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1