14 آوریل 2024 - 01:44

بازدید پدر علم زباله ایران از فعالیت های سازمان پسماند ساری

30 دسامبر 2015 - 15:50 dsfr.ir/5p4d4

بازدید پدر علم زباله ایران از فعالیت های سازمان پسماند ساری
خزرنما
بازدید پدر علم زباله ایران از فعالیت های سازمان پسماند ساری

دکتر عمرانی معروف به (پدر علم زباله ایران)، با حضور در شهر ساری از فعالیت های سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری؛ روز جمعه 4 دی دکتر قاسمعلی عمرانی معروف به پدر علم زباله ایران به همراه دکتر بهارفر مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری با حضور مهندس عباسی کارشناس سازمان، از مراکز دفن خاک و نخاله، ایستگاه انتقال زباله و سایر فعالیت های سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری بازدید به عمل آوردند.

دکتر قاسمعلی عمرانی از پیشکسوتان فعال بهداشت محیط، مدرس و عضو هیات علمی گروه بهداشت محیط دانشکده بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشکده محیط زیست دانشگاه علوم و تحقیقات تهران، محق و متخصص در زمینه مواد زائد جامد و بازیافت (پسماندها) می باشند.

تدوین تعداد زیادی کتاب در زمینه پسماند از جمله مدیریت مواد زائد و جامد، مدیریت زباله های شهری، دفن بهداشتی زباله و ... و چاپ چندین مقاله در نشریات معتبر داخلی و خارجی و حضور در اغلب کنفراس های داخلی و خارجی در حوزه بهداشت محیط و مدیریت پسماند و بیش از 30 سال تدریس در زمینه های تخصصی حوزه مدیریت مواد زائد جامد از سوابق ارزنده این شخصیت برجسته علمی می باشد.

در این بازدید دکتر عمرانی ضمن ارائه مشاوره و پیشنهاداتی در حوزه مدیریت پسماند، تجربیات چندین ساله خود در این حوزه را برای پیشرفت هر چه بهتر سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری در اختیار مدیرعامل سازمان قرار داد.

1