17 آوریل 2024 - 09:51

ارائه تسهیلات ارزان به متقاضیان ساخت واحدهای اقامتی در جاده کندوان

13 اکتبر 2015 - 11:30 dsfr.ir/jo8f3

جاده کندوان

رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از آمادگی این سازمان برای ارائه تسهیلات ارزان قیمت به بخش خصوصی برای ارائه خدمات اقامتی در محور کندوان خبر داد.

مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در نوشهر گفت: در جاده کندوان به دلیل شرایط محیطی امکان ارائه خدمات اقامتی وجود ندارد ولی در صورت آمادگی بخش خصوصی برای فراهم کردن امکانات اقامتی در این محور، سازمان می تواند تسهیلات ارزان قیمت در اختیار انان قرار دهد.

رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در خصوص منطقه گردشگری نوشهر گفت: این شهرستان قطب گردشگری استان مازندران در کشور محسوب می شود و باید تلاش کنیم تا امکانات مناسب تری برای سطوح درآمدی گردشگران ایجاد کنیم.

سلطانی فر در خصوص پروژه های مختلف سفر دولت تدبیر و امید به استان مازندران گفت: پروژه های مختلفی در زمینه کشاورزی، ارتباطی، آب، فرهنگی، اجتماعی و اشتغال در این سفر پیش بینی شده است که در جلسه شورای اداری استان از سوی رییس جمهوری مطرح خواهد شد. تلاش بر این است تا تمام پروژه های نیمه تمام استان ظرف امسال و سال آینده به اتمام برسد و تمرکز پروژه ها بر روی طرح های اشتغال زایی و گردشگری است.

1