دبیرکل اعزام و خدمات راهبری شرکت رجا خبر داد:

امضای قرارداد شرکت رجا با یک آژانس مسافرتی ترکیه

20 سپتامبر 2015 - 17:50 dsfr.ir/lj8e3

مدیرکل اعزام و خدمات راهبری شرکت حمل و نقل ریلی رجا از سفر 83 گردشگر آلمانی با قطار زندگی از تبریز تا شیراز خبر داد و گفت: سفر این گروه از گردشگران، روز 14 مهرماه سال جاری از تبریز آغاز می شود.

به گزارش ایرنا، سیمین میزانی با اعلام این خبر افزود: این گروه از گردشگران آلمانی متعاقب امضای قرارداد شرکت رجا با یک آژانس مسافرتی ترکیه به ایران سفر می کنند.

وی با بیان اینکه با ناامن شدن مسیر ریلی ایران و ترکیه، سفر گردشگران اروپایی به ایران افزایش یافته است، گفت: این گردشگران با هواپیما از ترکیه به تبریز سفر کرده و روز 14 مهرماه سال جاری سفر خود را برای بازدید از اماکن تاریخی و فرهنگی ایران از جمله شهرهای زنجان، تهران، اصفهان، یزد و شیراز شروع می کنند. پس از اینکه این گردشگران آلمانی از اماکن تاریخی شهرهای یاد شده دیدن کردند، از شیراز به تهران باز می گردند و سپس با هواپیما از تهران عازم آلمان می شوند.

میزانی با اشاره به قرارداد شرکت رجا با این آژانس مسافرتی ترکیه، یادآور شد: این قرارداد هفته گذشته به مدت 2 سال بین رجا و یک آژانس ترکیه ای منعقد شد و این نخستین گروه گردشگران خارجی هستند که شرکت رجا سفر آنان را در ایران بر عهده گرفته است.

مدیرکل اعزام و خدمات راهبری شرکت حمل و نقل ریلی رجا هم چنین از همکاری راه آهن جمهوری اسلامی ایران در ارائه خدمات به این گردشگران قدردانی کرد و گفت: به منظور سفر این گردشگران از تبریز تا شیراز و بازگشت آنان به تهران، رجا برخی از برنامه های خود را در این مسیر تغییر داده است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
4 + 6 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1