25 فوریه 2024 - 06:42
با نظر معاونت گردشگری؛

سرپرست دفتر بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی منصوب شد

23 نوامبر 2023 - 18:50 dsfr.ir/c93wv

سرپرست دفتر بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی منصوب شد
سرپرست دفتر بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی منصوب شد
dolat.ir

با حکم معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، سرپرست دفتر بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی منصوب و وظایف این بخش از معاونت گردشگری تشریح شد.

به گزارش «دنیای سفر»، به نقل از سایت دولت علی اصغر شالبافیان معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با صدور حکمی اقدام به تغییر سرپرست دفتر بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی کرده و مسلم شجاعی را به عنوان سرپرست این دفتر منصوب کرد.

شجاعی، دارای مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در رشته مدیریت گردشگری از دانشگاه علامه طباطبایی، ۱۰ سال سابقه فعالیت در بخش خصوصی گردشگری دارد و پیش از این، رئیس گروه بازاریابی و سمت دستیاری معاونت گردشگری در حوزه بازاریابی را عهده دار بوده است.

در حکمی که معاون گردشگری برای مسلم شجاعی نوشته وظایف این بخش را نیز تشریح کرده است از جمله شناسایی و توسعه بازارهای هدف گردشگری کشور به ویژه در حوزه کشورهای همسایه و شرکای راهبردی، ایجاد زمینه های مشارکت و حضور فعالانه ذی نفعان بخش خصوصی در تعامل با کشورهای بازار هدف، معرفی ظرفیت های گردشگری کشور به ویژه با بهره گیری از ابزارهای نوین و بازاریابی دیجیتال، تنوع بخشی به محصول گردشگری خارجی و حمایت از حضور فعالان و ایده های نوآورانه در این حوزه، شناسایی فرصت ها و حضور فعالانه در نمایشگاه های گردشگری بین المللی، ارتباط مؤثر با سازمان ها و نهادهای بین المللی در حوزه گردشگری، ارائه برنامه و پیگیری امور مربوط به تسهیل سفر گردشگران خارجی به کشور، استفاده از ظرفیت ها و ارتقای همکاری های بین دستگاهی جهت اهداف توسعه گردشگری خارجی و سایر امور محوله.

پیش از این فعالیت های دفتر بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی مورد نقد بسیاری از فعالان گردشگری قرار گرفته بود حالا معاونت گردشگری امیدوار است این روند با تغییرات به وجود آمده بهبود یابد.

1