امکان دسترسی تمام مرورگرها به گزارش «تاخیرهای پروازی» در سایت سازمان هواپیمایی فراهم شد

3 سپتامبر 2015 - 10:00 dsfr.ir/6r9p6

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه امکان دسترسی به گزارش «تاخیرهای پروازی» در سایت سازمان هواپیمایی برای تمام مرورگرها فراهم شد گفت: پیش از این دسترسی به بخش تاخیرات پروازی به دلیل طراحی نرم افزار از طریق برخی مرورگرها امکان پذیر نبود.

محمد رحیمی در واکنش به انتشاری خبری در برخی رسانه ها مبنی بر عدم دسترسی به گزارش تاخیرات پروازی از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری گفت: هیچ گاه دسترسی به وضعیت تاخیرات پروازی در سایت سازمان هواپیمایی کشوری قطع نشد و گزارشات در فواصل زمانی ماهانه و سالانه بر روی سایت سازمان هواپیمایی کشوری در دسترس است.

وی گفت: البته دسترسی به بخش تاخیرات پروازی به دلیل طراحی نرم افزار از طریق برخی مرورگرها امکان پذیر نبود که با تمهیدات و پیگیری های انجام شده دسترسی به این بخش از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری برای تمام مرورگرهای اینترنتی از روز سه شنبه دهم شهریور فراهم شد.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری افزود: تا کنون گزارش تاخیرهای پروازی سال 93 به تفکیک هر ماه و گزارش ماه های فروردین، اردیبهشت، خرداد و تیر 94 در سایت سازمان درج شده است و تمام مخاطبان از جمله رسانه ها می توانند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
7 + 3 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1