2 آوریل 2023 - 14:13
رییس کمیته گردشگری شورای شهر تهران عنوان کرد

بدون تشکیل سازمان گردشگری، هزینه ها در این حوزه بی فایده است

10 اکتبر 2022 - 14:00 dsfr.ir/wl1dp

بدون تشکیل سازمان گردشگری، هزینه ها در این حوزه بی فایده است
مهران رودکی
نمایی از برج میلاد نماد شهر تهران

رییس کمیته گردشگری شورای شهر تهران از تشکیل نشدن سازمان گردشگری شهرداری تهران انتقاد کرد.

به گزارش «دنیای سفر»، سید احمد علوی در تذکر پیش از دستور در جلسه شورای شهر تهران با بیان اینکه سازمان گردشگری باید تشکیل شود، گفت: این موضوع از ابتدای شورای ششم تذکر داده شده و در جلسه قبل با حضور وزیر میراث فرهنگی و گردشگری نیز تاکید شد چراکه بدون تشکیل این سازمان هر هزینه ای بی فایده است.

علوی ضمن گرامی داشت هفته فراجا و قدردانی از زحمات حافظان امنیت شهر و کشور افزود: این روزها خادمان امنیت تلاش می کنند با بردباری و صبوری مسائل شهر را مدیریت کنند و با کنار رفتن غبار فتنه مشخص شد که اعتراض به اغتشاش رسیده است.

عضو شورای شهر تهران ضمن درخواست از خانواده ها برای مراقبت از جوانان و نوجوان خودشان گفت: از خانواده ها خواهش می کنم حالا که مشخص است اغتشاش جای اعتراض را گرفته مانع حضور فرزندانشان در تجمعات شوند چراکه اکنون سره از ناسره مشخص شده است و قطعا به محل های مناسب برای ابراز اعتراض مسالمت آمیز نیاز داریم، کما اینکه قبلا نیز اعتراض بوده و به نتیجه هم رسیده است.

علوی همچنین با اشاره به کم کاری دستگاه های مختلف از جمله وزارت علوم و آموزش و پرورش در مسائل فرهنگی اظهار کرد: این کم کاری ها که خود مدیریت شهری نیز در حوزه فرهنگی دارد سبب شد تا فراجا از آخرین حلقه زنجیر تبدیل به اولین حلقه شود و مورد هجمه قرار گیرد.

1