27 ژانویه 2022 - 21:11
مدیرکل میراث فرهنگی استان سمنان خبر داد:

معرفی جاذبه های گردشگری استان سمنان در اکسپوی دبی۲۰۲۲

12 ژانویه 2022 - 21:00 dsfr.ir/tn9jb

معرفی جاذبه های گردشگری استان سمنان در اکسپوی دبی۲۰۲۲
وبسایت رسمی اکسپوی دبی
نمایشگاه گردشگری اکسپوی 2020 دبی

مدیرکل میراث فرهنگی، #گردشگری و صنایع دستی استان #سمنان از معرفی جاذبه های گردشگری این استان در اکسپوی #دبی خبر داد.

به گزارش «دنیای سفر» مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان از معرفی جاذبه های گردشگری این استان در اکسپوی دبی خبر داد و گفت: در همین راستا محتوای دیجیتال معرفی ظرفیت های گردشگری، صنایع دستی و تاریخی استان سمنان برای پخش در غرفه ایران در این اکسپوی معتبر تدوین و ارسال شده است.

حمیدرضا دوست محمدی ۲۲ دی ماه ۱۴۰۰ با اعلام این خبر افزود: محتوای رسانه ای سه زبانه معرفی استان سمنان در اکسپوی دبی با هدف برندسازی و معرفی ظرفیت ها و جذب سرمایه گذار بخش خصوصی و گردشگران خارجی در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان افزود: اکسپوی دبی تا ۲۱ فروردین ماه سال ۱۴۰۱ ادامه دارد و در غرفه ایران، ظرفیت های گردشگری استان ها بر اساس برنامه زمان بندی معرفی می شود.

دوست محمدی گفت: استان سمنان مجموعه ای از جاذبه های طبیعی و تاریخی منحصر به فرد با تنوع اقلیمی بالا را در خود جای داده است و در محتواهای ارسالی تلاش شده است ظرفیت های گردشگری استان به خوبی معرفی شود.

او با تأکید بر اینکه معرفی ظرفیت های گردشگری در نمایشگاه های بین المللی از جمله راه های جذب گردشگر است، ابراز امیدواری کرد: با کاهش شیوع کرونا و رعایت شیوه نامه های بهداشتی، زمینه حضور هر چه بیشتر گردشگران خارجی و داخلی در استان فراهم شود.

1