26 می 2020 - 07:09

حراج صنایع دستی برگزار می شود

8 فوریه 2020 - 15:00 dsfr.ir/mw8id

حراج صنایع دستی برگزار می شود
mehrnews.com
حراج صنایع دستی برگزار می شود

رئیس اتحادیه صنایع دستی اصفهان گفت: در حال رایزنی برای برگزاری حراج صنایع دستی ایران با همکاری اتحادیه صنایع دستی تهران و وزارت میراث فرهنگی در آینده ای نزدیک هستیم.

به نقل از روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی، عباس شیردل، رئیس اتحادیه صنایع دستی اصفهان با حضور در چهارمین جشنواره صنایع دستی فجر درباره این آثار این جشنواره گفت: آثاری که در اینجا دیدم از شاخص ترین آثاری است که در صنایع دستی کشور تولید می شوند و شاید تا به حال نمایشگاهی به این خوبی از مجموعه صنایع دستی ایران جایی ندیده بودم.

این هنرمند قلم زنی اصفهان افزود: در این نمایشگاه اکثر رشته های صنایع دستی ایران وجود دارند، ولی باز هم می توانست جامع تر از این برگزار شود، چون این نمایشگاه نماینده ای برای صنایع دستی کشور محسوب می شود.

رئیس اتحادیه صنایع دستی اصفهان درباره وضعیت فروش آثار صنایع دستی در حال حاضر بیان کرد: ای کاش حراج هایی برای صنایع دستی بود و می توانستیم در همین جا آثار را چوب بزنیم و به فروش برسانیم تا تشویقی برای این هنرمندان باشد.

شیردل در ادامه تصریح کرد: در حال رایزنی برای این کار هستیم و سعی داریم با همکاری اتحادیه صنایع دستی تهران و معاونت صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی در آینده ای نزدیک این حراج فروش صنایع دستی را برگزار کنیم. اتحادیه تهران همکاری خوبی در این زمینه دارد که امیدوارم بتوانیم این حراج را با وجود اساتید صنایع دستی، هنرمندان و مسئولان برای کمک به رشد این هنر در کشور به مرحله اجرا برسانیم.

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری مهر » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
11 + 2 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1