1 مارس 2024 - 11:54

سرمایه ‌گذاری یک شرکت فرانسوی در ناوگان هوایی ایران

12 اوت 2015 - 00:50 dsfr.ir/pg7no

سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری از سفر یک هیات فرانسوی به تهران خبر داد و گفت: در این سفر راهکارهای سرمایه گذاری شرکت ADP فرانسه در پروژه‌ های مختلف فرودگاهی ایران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

محمد خداکرمی افزود: این شرکت هم اکنون در اجرای چندین پروژه فرودگاهی در فرودگاه ‌های مهم جهان فعال است و نسبت به سرمایه گذاری در توسعه فرودگاه امام خمینی (ره) و 2 فرودگاه پرتردد مشهد و شیراز اظهار تمایل کرده است.

وی اظهار کرد: در نشستی که با این هیات هفته گذشته در سازمان هواپیمایی کشوری با حضور دست اندرکاران صنعت هوانوردی کشور برگزار شد، مسئولان این شرکت با بررسی پروژه ‌های سرمایه‌ گذاری در طرح توسعه فرودگاه امام (ره) با تکمیل ترمینال ایرانشهر در این فرودگاه موافقت کردند تا پس از بررسی لازم نقطه نظرات نهایی خود را اعلام کنند.

سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری ادامه داد: مشارکت در توسعه پروژه‌ های فرودگاهی، توسعه و تجهیز و ارایه خدمات مشاوره در صنعت هوانوردی و کمک به افزایش مسیرهای پروازی از اهم برنامه‌ های این شرکت فرانسوی در سفر به تهران بود.

خداکرمی افزود: در سفر مسئولان این شرکت فرانسوی پروژه ‌های مختلف سرمایه‌گذاری در فرودگاه امام (ره) و برخی از پروژه ‌های سرمایه‌ گذاری در دو فرودگاه مشهد و شیراز معرفی شد تا پس از انجام مطالعات مورد نیاز، جمع بندی نهایی آن به مسئولان صنعت هوانوردی ایران ارایه شود.

سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری افزود: شرکت ADP فرانسه یک شرکت بزرگ در زمینه ساخت و توسعه تجهیزات فرودگاهی است که نقش مهمی در توسعه فرودگاه های فرانسه داشته و هم اکنون پروژه ‌های بزرگ فرودگاهی در چندین فروگاه پرتردد جهان را در دست اقدام قرار دارد.

یادآور می‌شود، اگستینو دورمانه مدیرعامل شرکت ADP به همراه هیات فرانسوی هفته گذشته به تهران سفر کرد تا با پروژه‌ های مختلف سرمایه‌ گذاری در بخش ‌های مختلف فرودگاه حضرت امام (ره) و فرودگاه‌ های مشهد و شیراز آشنا شود.

« دنیای سفر » این نوشته را از « اقتصاد نیوز » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.
1