12 ژوئیه 2024 - 18:29

از کدام اپلیکیشن ها در طول سفر استفاده کنیم؟

28 اکتبر 2019 - 13:00 dsfr.ir/o57qd

بهترین اپلیکیشن های مربوط به سفر

به تازگی فهرستی از بهترین اپلیکیشن های مربوط به سفر منتشر شده است که کاربران و مسافران قادر خواهند بود از قابلیت های کاربردی آن ها در طول سفر بهره ببرند.

در سال های اخیر که گشت و گذار و سفرهای داخلی و خارجی از محبوبیت و استقبال از سوی شهروندان برخوردار شده است، مسافران تمایل دارند از قابلیت های اینترنتی و نرم افزارهای آنلاین موجود در پلت فرم های گوگل پلی استور و اپ استور اپل برای تسهیل در رفت و آمد و سفر خود استفاده کنند.

بر اساس گزارش وب سایت pcmag، بهترین اپلیکیشن های مربوط به سفر به انتخاب کارشناسان فعال در حوزه فناوری به شرح زیر است: 

Airbnb
این اپلیکیشن برای آن دسته از مسافرانی که علاقه چندانی به استقرار در هتل های چندان لاکچری و مجهز ندارند و برای سفر به شهرهای مختلف، به پیدا کردن یک اتاق در هاستل رضایت می دهند.

AllTrails
این اپلیکیشن به کاربران امکان مشاهده مسیرهای مختلف برای پیمایش، کوهنوردی و پیاده روی در مناطق مختلف در اماکنی که کمتر کسی از آنها اطلاع دارد، می دهد.

Culture Trip
کاربران قادر خواهند بود با استفاده از این اپلیکیشن، با کاربران محلی منطقه، شهر و کشور مورد نظر ارتباط برقرار کرده و اطلاعات و جزئیات مختلفی را برای سفر به آنجا به دست بیاورند.

GasBuddy
این اپلیکیشن به کاربران اجازه می دهد تا از مکان جغرافیایی دقیق جایگاه های سوخت و پمپ بنزین های سر راه خود در طول سفر مطلع و باخبر شوند.

Google Flights
این اپلیکیشن به کاربران اجازه می دهد از ارزان قیمت ترین و سریع ترین پروازهای ممکن به مقصد مورد نظر آنها بهره مند شوند.

Google Maps
این اپلیکیشن ناوبری مبتنی بر GPS، مکان جغرافیایی کاربران را به صورت هوشمندانه تشخیص داده و نقشه منطقه، شهر و کشور مورد نظر آنها را با جزئیات کامل در اختیارشان قرار می دهد.

Hopper
این اپلیکیشن با رصد دقیق زمان و قیمت پرواز ایرلاین های مختلف، به کاربران اطلاع می دهد که هم اکنون زمان خوبی برای خرید بلیط هواپیماست یا بهتر است صبر کنند.

Hotel Tonight
این اپلیکیشن به کاربرانی که تمایل دارند قبل از رسیدن به مقصد، از داشتن یک اتاق هتل و هاستل خیالشان راحت باشد، کمک می کند تا از قیمت و شرایط مختلف هتل های مختلف در منطقه و شهر مورد نظر شان مطلع شوند.

iExit
این اپلیکیشن به کاربران نشان می دهد که در صورت رفتن از خروجی های بزرگراه های مختلف، با چه اماکنی بر سر راه خود روبرو خواهند شد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایسنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.
1