6 دسامبر 2023 - 04:53

کیش برای یک روز ۵۰ درصد تخفیف خورد

6 نوامبر 2018 - 16:00 dsfr.ir/3v2ka

کیش برای یک روز ۵۰ درصد تخفیف خورد
netkish.net
کیش

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از تخفیف ویژه ۵۰ درصدی امکانات گردشگری جزیره در روز کیش خبر داد.

علیرضا قائدیان درباره برنامه های ۲۰ آبان که «روز کیش» نام گرفته است، گفت: معاونت گردشگری این منطقه همراه با سایر بخش ها و حوزه های فعال در جزیره و سازمان منطقه آزاد کیش، برنامه هایی برای هرچه باشکوه تر برگزار شدن این روز تدارک دیده است. ارائه تخفیف ۵۰ درصدی در روز ۲۰ آبان برای تمام برنامه های تفریحی و گردشگری و واحدهای اقامتی با مشارکت جوامع صنفی مربوطه از جمله اقدامات ویژه این معاونت برای روز کیش است.

برگزاری مراسم نورافشانی و برنامه های موسیقی عمومی با حضور گروه های ملی و محلی، بهره برداری از یک فروند کشتی تفریحی و گردشگری، رونمایی و بهره برداری از سامانه جامع ارائه و فروش خدمات گردشگری کیش، برگزاری مسابقه آشپزی دریایی روی کشتی های گردشگری جزیره و استقبال و پذیرایی از مسافران در مبادی ورودی به جزیره در پروازهای هواپیمایی کیش با شیرینی های محلی از دیگر برنامه های این روز است.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش همچنین بیان کرد: روز کیش، روز نکوداشت این دردانه بی بدیل سرزمین ایران و تکریم مردمان صاحبدل و سخت کوشی است که به همت و توان آن ها این جزیره تاریخی و منحصر به فرد در مسیر تعالی، توسعه، آبادانی و پیشرفت قرار گرفته است. 

او با تقدیر از آن چه "تدبیر دکتر انصاری لاری در نامگذاری ۲۰ آبان به نام «روز کیش»" عنوان کرد ادامه داد: این رویداد فرصت مغتنمی است که ضمن ارج نهادن به منزلت کیش و مردمان آن، ساکنان نقاط مختلف کشور و گردشگران بین المللی بیش از پیش با کیش، داشته ها و ظرفیت های متنوع آن آشنا شوند.

قائدیان با اشاره به عضویت کیش در سازمان جهانی گردشگری ملل متحد خاطرنشان کرد: رویکرد گردشگری کیش به عنوان یک «مقصد رویدادمحور» و برگزاری روز کیش و توسعه برنامه های مخصوص برای این روز در سال های آتی می تواند یک مزیت ویژه به مزیت های جذب گردشگر در جزیره زیبا اضافه کند، به خصوص که با عضویت کیش در سازمان جهانی گردشگری ملل امکان مناسب تری برای تعاملات بین المللی جزیره کیش در حوزه گردشگری فراهم آمده است.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایسنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.
1