18 اکتبر 2019 - 09:37

نمایشگاه موزه لوور در تهران تا ۸ مرداد تمدید شد

7 ژوئن 2018 - 15:00 dsfr.ir/c29xa

نمایشگاه موزه لوور در تهران تا ۸ مرداد تمدید شد
chtn.ir
موزه لوور در تهران

در پی استقبال کم نظیر فرهنگ دوستان و پیرو توافقات صورت گرفته، نمایشگاه «موزه لوور در تهران» تا ۸ مرداد امسال تمدید شد.

محمدحسن طالبیان معاون میراث فرهنگی با اعلام این خبر گفت: در پی استقبال کم نظیر بازدیدکنندگان و فرهنگ دوستان از نمایشگاه لوور در تهران و به پاس احترام به این رویکرد فرهنگی و با تلاش معاونت میراث فرهنگی و موزه ملی ایران قرار است این نمایشگاه تا ۵۰ روز دیگر در موره ملی در معرض دید علاقه مندان قرار گیرد.

محمدحسن طالبیان با اشاره به تلاش های صورت گرفته از سوی معاونت میراث فرهنگی و موزه ملی ایران و توافقات صورت گرفته گفت: این نمایشگاه با توافق رسمی رئیس کل موزه لوور، ژاک لوک مارتینز، تا ۳۰ جولای برابر با ۸ مردادماه در محل موزه ملی ایران دایر خواهد بود.

قرار بود این نمایشگاه از ۱۴ اسفند سال گذشته تا ۱۸ خرداد جاری در معرض دید علاقه مندان در موره ملی قرار گیرد و پس از اتمام این مدت آثار برای نمایش در موزه خراسان بزرگ آماده شوند که به دلیل عدم همراهی موسسات بیمه ای این امر محقق نشد. علاقه مندان، ادارات و موسسات تحقیقاتی که خواهان بازدید از این آثار بودند تا ۸ مردادماه فرصت دارند ار ۵۶ اثر تاریخی موزه لوور با عنوان «موزه ی لوور در تهران» واقع در موزه ملی ایران به نشانی خ امام خمینی نبش سی تیر بازدید کنند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
15 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1