سه مرکز اقامتی در استان اردبیل تعطیل شد

3 آوریل 2016 - 09:40 dsfr.ir/dw0dk

سه مرکز اقامتی در استان اردبیل تعطیل شد
wikihotels.ir
نمای داخلی از یک هتل در اردبیل

با انجام یک هزار بازدید نظارتی از تاسیسات گردشگری استان 40 مورد تشویق و 150 مورد تذکر به واحدهای اقامتی داده شد و سه مرکز اقامتی نیز تعطیل شدند.

"مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل"

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل؛ کریم حاجی زاده گفت: در تعطیلات نوروز 24 مرکز اقامتی، 15 مرکز پذیرایی و یک دفتر خدمات مسافرتی به دلیل خدمات دهی مطلوب به مسافران و گردشگران نوروزی تشویق دریافت کرده اند.

وی با بیان اینکه برای 99 مرکز اقامتی، 9 دفتر خدمات مسافرتی و 42 مرکز پذیرایی برای ارائه خدمات مطلوب به گردشگران نوروزی تذکر داده شد افزود: برای چهار مرکز اقامتی و یک دفتر خدمات مسافرتی و یک مرکز پذیرایی نیز اخطار کتبی ارسال شد.

او همچنین با اشاره به انجام 570 مورد بازدید نظارتی از مراکز اقامتی از آغاز سفرهای نوروزی تا پایان تعطیلات بیان کرد: بر اساس این بازدیدهای نظارتی 22 فقره شکایت از مراکز اقامتی استان گزارش شده که فعالیت سه مرکز اقامتی و یک دفتر خدمات مسافرتی استان به دلیل ارائه خدمات نامطلوب به مسافران به حالت تعطیل و تعلیق موقت در آمد.

حاجی زاده به هشت فقره شکایت واصله از مراکز پذیرایی و انجام 370 مورد بازدید نظارتی از رستوران ها و مراکز پذیرایی و بین راهی اشاره و اظهار کرد: همچنین 73 مورد بازدید نظارتی از دفاتر خدمات مسافرتی استان انجام و هیچ شکایتی از دفاتر خدمات مسافرتی و تورها گزارش نشد.

او تعداد بازدیدهای نظارتی از مراکز اقامتی موقت از جمله کمپ ها، میهمانسراها و منازل استیجاری را حدود 426 مورد ذکر کرد و افزود: بازدیدهای نظارتی امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته هفت درصد افزایش داشته است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 9 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1