فرصت گالری گردی در تهران را از دست ندهید

24 مارس 2016 - 13:30 dsfr.ir/7l1o8

فرصت گالری گردی در تهران را از دست ندهید
میثم رودکی
"نمایشگاه گروهی عکس موبایل" در خانه هنرمندان

نمایشگاه های برپا شده در چند گالری معتبر در تهران، فرصت مناسبی برای علاقه مندان ساکن شهرستان هاست تا از آثار هنری شاخص دیدن کنند.

مهدی حسینی درباره بهترین اتفاقی که می تواند در انتظار حوزه هنرهای تجسمی ایران در سال 95 باشد، اظهار کرد: بهتر است مسؤولان به جای این که به صورت مسائل توجه کنند، به کیفیت فعالیت ها در این بخش بپردازند. ما گالری های زیادی در تهران داریم که گاهی در آن ها آثار بدون ارزش و اصالت به نمایش گذاشته می شوند یا مجوزهای زیادی برای آموزشگاه های هنری صادر شده که کیفیت لازم را ندارند.

او ادامه داد: در حال حاضر روی بالا بردن آمار و افزایش تعداد گالری ها، آموزشگاه ها و نمایشگاه ها، بیشتر تمرکز شده تا بالا بودن ارزش و کیفیت آثار، در این شرایط آنچه ارائه می شود معمولا آماری و سطحی است.

این هنرمند و پژوهشگر همچنین بیان کرد: نوروز فرصت مناسبی برای مردم شهرهای دیگر است تا با حضور در تهران، از برنامه ها و نمایشگاه ها در گالری های معتبر پایتخت دیدن کنند.

حسینی افزود: این گالری ها میزبان علاقه مندانی هستند که فرصت و امکان دیدن آثار هنری را در طول سال نداشته اند و در نوروز می توانند با سر زدن به گالری هایی که آثار هنری را در نمایشگاه های گروهی و مروری بر آثار به نمایش گذاشته اند، یک بازدید هنری خوب داشته باشند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری ایسنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
5 + 5 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1