فراخوان عمومی مسابقه «ترسیم و تبیین چشم انداز و وضعیت آرمانی اّبخیزداری ایران»

26 اکتبر 2015 - 11:30 dsfr.ir/3a9ui

فراخوان عمومی مسابقه «ترسیم و تبیین چشم انداز و وضعیت آرمانی اّبخیزداری ایران»
setadkarkheh.ir
آبخیزداری

امیر سعدالدین، مدیر طرح کلان ملی مدیریت جامع حوزه های آبخیز شرایط مسابقه «ترسیم و تبیین چشم انداز و وضعیت آرمانی اّبخیزداری ایران» را اعلام کرد.

در فراخوان عمومی این مسابقه آمده است:

طرح کلان ملّی مدیریت جامع حوزه های آبخیز کشور تحت لوای سند چشم انداز توسعه ملّی و با هدف هم افزایی و بهره مندی از تمامی ظرفیت های علمی، فنی، اجرایی کشور در ترسیم و تبیین چشم انداز و وضعیت آرمانی مدیریت حوزه های آبخیز کشور مطابق قالب و محتوای بین المللی و متناسب با شرایط بیوفیزیکی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، سیاسی کشور و زیبنده شان و جایگاه ملت ایران، فراخوان عمومی را جهت جلب مشارکت حداکثری و دریافت ایده ها، پیشنهادها، دیدگاه ها و تجربیات آحاد اساتید، متخصصان، پژوهشگران، مدیران، کارشناسان، دانشجویان و سایرجوامع ذیربط و ذینفع در منابع طبیعی و حوزه های آبخیز کشور اعلام می کند.

ضمن اعلام قبلی و اعتقاد قلبی به ارزش و اثر سازنده هر یک از نظرات و ایده های شما سروران گرامی در ترسیم و تدوین این سند ملّی سرنوشت ساز، به تعدادی از ایده ها و پیشنهادهای برتر بعد از بررسی در کمیته داوری، به رسم قدردانی و یادبود جوایز نفیسی به همراه تندیس طرح کلان ملی مدیریت جامع حوزه های آبخیز، اهدا می شود.

برای حفظ حقوق و مالکیت معنوی افراد، اسامی تمامی عزیزانی که نظرات و ایده های آنان در تدوین سند چشم انداز مدیریت جامع حوزه های آبخیز کشور مورد استفاده قرار می گیرد در گزارش سند چشم انداز، درج شده و از آن ها قدردانی می شود.

بنابراین از همه شرکت کنندگان گرامی تقاضا می شود که اطلاعات شخصی و شغلی (نام و نام و خانوادگی، سن، تخصص و شغل) را ارسال نمایند. پیشاپیش از مشارکت تمامی سروران گرامی سپاسگزاری می شود. مهلت ارسال نظرات و پیشنهادها، بیستم آبان ماه سال جاری است.

هم چنین به اطلاع كلیه متخصصان، پژوهشگران و كارشناسان محترم می رساند، با توجه به اتمام مهلت ارسال پیشنهادیه برای شركت در فراخوان سوم واگذاری پروژه های فاز یک طرح كلان ملی مدیریت جامع حوزه های آبخیز كشور، کلیه پیشنهادهای دریافتی در فرآیند داوری قرار خواهند گرفت. نتیجه نهایی آن از طریق سایت نیز اطلاع رسانی می شود. با توجه به برنامه ریزی انجام شده اطلاعیه فراخوان بعدی متعاقبا تقدیم خواهد شد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
8 + 4 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1