29 فوریه 2020 - 13:45

نمایشگاه گردشگری تهران از تنوع بسیار زیادی برخوردار است

7 فوریه 2017 - 10:00 dsfr.ir/do88b

نمایشگاه گردشگری تهران از تنوع بسیار زیادی برخوردار است
farsnews.com
دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران

سفیر آفریقای جنوبی در تهران گفت: دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران در 10 ساله گذشته از نظر تنوع و جاذبه های گردشگری بی سابقه است.

ویلیام مکس فلمن وایتد روز دوشنبه در حاشیه مراسم افتتاح دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران با تاکید بر اینکه نمایشگاه گردشگری فرهنگ غنی، تمدن باستانی وزیبایی های ایران را به ما نشان داد، افزود: ایران امن ترین کشور منطقه است و داشتن رابطه دوستانه با آن افتخار برای ما به حساب می آید.

وی خواستار توسعه روابط اقتصادی دو کشور و سرمایه گذاری بیشتر بخش های دولتی و خصوصی ایران و آفریقای جنوبی در زمینه گردشگری وجذب توریسم شد.

ویلیام مکس فلمن وایتد افزود: این نمایشگاه می تواند منبع درآمد خوبی برای جمهوری اسلامی ایران بوده و فرصت های شغلی زیادی را برای کشورهای شرکت کننده فراهم کند.

نمایشگاه گردشگری و همکاری کشورها در این زمینه موجب تقویت دوستی ملت ها و تبادل فرهنگی میان آنها می شود. وی خواستار تداوم برگزاری این نمایشگاه بیش از یک بار در سال شد و گفت: اینگونه اجتماعات موجب توسعه روابط فرهنگی واقتصادی کشورها بویژه افریقای جنوبی وایران می شود.

دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته امروز با حضور سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی و زهرا احمدی پور رییس سازمتن میرا فرهنگی در محل نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح شد و تا 21 بهمن ماه دایر است.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایرنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
4 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1