معاون رئیس جمهوری در در نمایشگاه مطبوعات تاکید کرد

پیگیری سیاست های گردشگری دولت یازدهم

12 نوامبر 2016 - 09:00 dsfr.ir/l49gb

پیگیری سیاست های گردشگری دولت یازدهم
خبرگزاری ایسنا
زهرا احمدی پور در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های کشور

رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: اصلی ترین برنامه اش، تسریع در دستیابی به اهداف توسعه گردشگری است.

معاون رئیس جمهوری و رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری صبح پنج شنبه با حضور در نمایشگاه مطبوعات بر پیگیری استراتژی های گردشگری در دولت تدبیر و امید تاکید کرد و گفت که اصلی ترین برنامه اش، تسریع در دستیابی به اهداف توسعه گردشگری است.

زهرا احمدی پور که اکنون تنها یک هفته است به سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آمده، در پاسخ به ارزیابی وضعیت این سازمان گفت: «به نظرم برای این سوال اندکی زود است. من در حال جمع آوری اطلاعات در هر سه حوزه هستم و دارم سعی می کنم هرچه زودتر این اطلاعات را تکمیل کنم. اغراق است اگر بگویم در این مدت اطلاعاتم را به دست آورده ام و من هم اهل اغراق نیستم.» وی تاکید کرد: « اجازه دهید در روزهای آتی این اطلاعات را به دست آورم. سپس با هم گفت و گو خواهیم کرد.»

معاون رئیس جمهوری درباره برنامه های خود نیز تصریح کرد: «براساس شناختی که از سازمان به دست خواهم آورد، چارچوب برنامه های من نیز کامل خواهد شد اما مبنای برنامه من ادامه سیاست هایی است که در دولت تدبیر و امید طراحی شده است.»

او در ادامه بازدیدش از نمایشگاه، درباره اشتراک تحصیلات دانشگاهی اش با موضوع صنعت گردشگری نیز اظهار کرد: «رشته ام جغرافیای انسانی است، اما به لحاظ فرصت های موجود در این کشور و بسترهای فرهنگی و گردشگری، هر شخصی نیاز دارد از جغرافیای ایران اطلاع داشته باشد که خوشبختانه اساسا من تخصص جغرافیا را دارم.»

رئیس سازمان گردشگری با تاکید بر اینکه اولین نکته مورد تاکید ما، برقراری تعادل جنسیتی است، خاطرنشان کرد: «البته این ادبیات را نمی پسندم که اگر زنی در راس اموری منصوب شد، رویکرد زنانه داشته باشد. رویکرد ما تعادل جنسیتی است که براساس ظرفیت ها و توانمندی های انسان ها تعیین می شود و بر آن اساس، ورود به عرصه مدیریت برای این اشخاص تسهیل خواهد شد.»

احمدی پور همچنین یادآور شد: «نه از تغییرات معاونان و مدیران سازمان استقبال می کنم و نه آن را نفی می کنم، بلکه با توجه به ضرورتی که در کار احساس می شود، تغییرات اعمال خواهد شد.»

معاون گردشگری و معاون صنایع دستی، احمدی پور را در این بازدید همراهی می کردند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « روزنامه دنیای اقتصاد » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
6 + 6 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1