10 ژوئن 2024 - 05:03

هتل شناور بوشهر ساخته می شود

9 نوامبر 2016 - 16:00 dsfr.ir/2f06p

هتل شناور بوشهر ساخته می شود
sazehpardazi.ir
بوشهر

استاندار بوشهر از آغاز ساخت اولین هتل پنج ستاره شناور ایران در بوشهر خبر داد و اعلام کرد که برای این هتل شناور، ساخت 100 سوئیت طراحی شده است.

مصطفی سالاری با تاکید بر اینکه تمرکز استان روی حوزه گردشگری و به خصوص گردشگری دریایی است، افزود: «فاز نخست دهکده گردشگری بوشهر نیز در سطح 16 هکتار فضای خشکی راه اندازی شده و قابلیت استفاده از خورها و دریا در مجاورت دهکده وجود دارد. همچنین دهکده گردشگری در شهرستان کنگان برای استفاده مردم بومی منطقه ایجاد شده، طراحی دهکده های گردشگری گناوه و عسلویه صورت گرفته و زیرساخت های دهکده گردشگری دیلم در حال ایجاد شدن است.» به گفته وی، با افتتاح این دهکده های گردشگری ظرفیت های شغلی زیادی ایجاد می شود.

این مقام استانی خاطرنشان کرد: «ما معتقدیم باید سرمایه گذاران به سوی مزیت های هر استان هدایت شوند و دو استان از این نظر مشابه هم عمل نکنند. در استان ما سرمایه گذاری در حوزه های آبزی پروری، پتروشیمی، کشاورزی و گردشگری در اولویت قرار دارد که روی آنها تمرکز شده است.»
سرمایه گذاران متعدد خارجی و داخلی به استان آمدند که در تلاشیم آنها را به سمت مناطق میانی و شمالی استان که صنایع کمتری در آنها مستقر هستند هدایت کنیم تا فرصت شغلی بیشتری در این محدوده ها ایجاد شود.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایسنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.
1