توصیه سازمان هواپیمایی كشوری به زائران عتبات عالیات

31 اکتبر 2016 - 09:00 dsfr.ir/2d1tn

توصیه سازمان هواپیمایی كشوری به زائران عتبات عالیات
shiaupload.ir
پروازهای چارتری

در راستای كنترل عرضه قیمت بلیت در ایام اربعین حسینی، تدابیر لازم با همكاری شركت های هواپیمایی و سایر نهادهای نظارتی از جمله پلیس فتا، اتخاذ شده است.

دفتر نظارت بر شركت ها، فرودگاه ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی كشوری اعلام كرد: در راستای كنترل عرضه قیمت بلیت در ایام اربعین حسینی، تدابیر لازم با همكاری شركت های هواپیمایی و سایر نهادهای نظارتی از جمله پلیس فتا، اتخاذ شده است.

طبق اعلام سازمان هواپیمایی كشوری، دفتر نظارت بر شركت ها، فرودگاه ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی كشوری از مسافران خواست به منظور جلوگیری از سو استفاده برخی از افراد سود جو، بلیت ایام اربعین حسینی صرفا به صورت حضوری و براساس جدول لیست دفاتر و نمایندگان فروش مجاز شركت های هواپیمایی اعلام شده در اطلاعیه شماره 2 این سازمان خریداری كنند.

همچنین با تاكید بر عدم خرید هرگونه بلیت برگشت هواپیما از دفاتر مسافرتی موجود در كشور عراق، از تهیه هر گونه بلیت اینترنتی برای ایام اربعین، خارج از مراكز مورد تایید سازمان اكیدا خودداری كنند.

بدیهی است در صورت خرید اینترنتی امكان رسیدگی به شكایات احتمالی در خصوص صحت بلیت، صرفا از طریق پلیس فتا امكان پذیر خواهد بود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
19 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1