18 اکتبر 2019 - 14:34
سردرگمی مسافران در فرودگاه

تاخیر 15 ساعته پرواز شیراز - تهران

15 اکتبر 2016 - 13:20 dsfr.ir/713tm

تاخیر 15 ساعته پرواز شیراز - تهران
planespotters.net
هواپیمای ایران ایر

مسافران پرواز 429 ایران ایر که قرار بود ساعت 22 شب گذشته از شیراز به سمت تهران پرواز کنند، همچنان در فرودگاه به سر می برند.

مسافران پرواز 429 ایران ایر که قرار بود ساعت 22 شب گذشته از شیراز به سمت تهران پرواز کنند، همچنان در فرودگاه به سر می برند و قرار است با پرواز ساعت 12:45 آسمان یا 13 ایران ایر پرواز کنند.

یکی از مسافران این پرواز در تماس با مهر گفت: با گذشت چندین ساعت از موعد پرواز شماره 429 شیراز - تهران خط هوایی ایران ایر و درخواست مسافران برای انجام پرواز جایگزین، هنوز اقدام مثبتی از سوی کارکنان شرکت هواپیمایی ایران ایر انجام نشده است.

وی اظهار کرد: البته ساعت 7 صبح امروز شنبه 24 مهرماه سرشیفت این خط هوایی به مسافران اعلام کرد که می توانند از پرواز بندرعباس - شیراز - تبریز استفاده کرده و پس از پرواز به تبریز، به تهران سفر کنند و تعدادی از مسافران با این پرواز به تبریز رفته و همچنان در انتظار سفر به تهران هستند، برخی دیگر نیز به دلیل ضرورت کاری، مجبور به خرید دوباره بلیت از سایر شرکت های هواپیمایی و پرواز به سمت تهران شدند و مابقی مسافران در فرودگاه شیراز سرگردان هستند و براساس وعده، قرار است با پرواز ساعت 12 و ۴۵45 دقیقه آسمان یا پرواز ساعت 13 ایران ایر به تهران سفر کنند.

وی گفت: سوال این است که چرا کارکنان خط هوایی ایران ایر به درخواست مسافران مبنی بر جایگزینی هواپیمای دیگر طی ساعت های گذشته بی توجه بوده و توضیح قانع کننده ای برای علت تاخیر ارائه نداده اند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
4 + 3 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1