در يک جلسه سه ساعته صورت گرفت

توافق 8 بندی میان شرکت فرودگاه ها و هواپیمایی آسمان

28 ژوئن 2016 - 13:00 dsfr.ir/px8t2

توافق 8 بندی میان شرکت فرودگاه ها و هواپیمایی آسمان
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی
جلسه شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و شرکت آسمان

سرانجام پس از سه ساعت بحث و بررسی در خصوص شکایت مطرح شده از سوی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از شرکت آسمان، طرفین مذاکره روی هشت بند توافق کردند.

به گزارش شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ متعاقب ابلاغ تصمیم مقام محترم قضایی مبنی بر الزام شرکت هواپیمایی آسمان نسبت به پرداخت مطالبات قانونی دولت، مدیرعامل آسمان با حضور بر سر میز مذاکره و در هشت بند با شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران تفاهم نمود و متعهد به تادیه حقوق قانونی دولت شد.

این جلسه ی 3 ساعته به منظور تعیین تکلیف بدهی های شرکت هواپیمایی آسمان و تادیه آن با حضور علی عابدزاده معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، نمایندگان سازمان بازرسی کل کشور و دیوان محاسبات کشور و طرفین مذاکره (مدیران عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و شرکت آسمان) برگزار شد.

این نشست كه در خصوص شکایت مطرح شده از سوی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از شرکت آسمان برگزار شده بود، طرفین پس از سه ساعت بحث و بررسی، روی هشت بند توافق کردند.

گفتنی است؛ پس از نهایی و امضاء این توافقنامه، اطلاعات تکمیلی توسط نماینده رسمی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در اختیار رسانه ها قرار خواهد گرفت.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
19 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1