تعطیلی 4 ساعته فرودگاه های استان تهران در روز 14 خرداد

ایرلاین ها تغییر برنامه هایشان را مکررا اطلاع رسانی کنند

1 ژوئن 2016 - 16:20 dsfr.ir/4i8v3

ایرلاین ها تغییر برنامه هایشان را مکررا اطلاع رسانی کنند
airliners.net
بسته شدن چهار ساعته فرودگاه های استان تهران به مناسبت در روز 14 خرداد

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از بسته شدن چهار ساعته فرودگاه های استان تهران به مناسبت برگزاری مراسم ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) در روز 14 خردادماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، رضا جعفرزاده گفت: با صدور نوتام (اطلاعیه هوانوردی) از ساعت 7:45 تا 12 روز 14 خردادماه فرودگاه های واقع در استان تهران از جمله فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، فرودگاه مهرآباد، پیام، آزادی، مهر شهر کرج، آبیک، مجموعه آسمان ری و مجموعه سپهر بسته اعلام می شود.

جعفرزاده با بیان اینکه براساس نوتام (اطلاعیه هوانوردی) بسته شدن این فرودگاه ها به تمامی شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی اعلام شده است از ایرلاین ها خواست مکررا تغییر برنامه روز 14 خرداد را اطلاع رسانی و مسافران را نسبت به چگونگی زمان حضورشان در فرودگاه مطلع نمایند.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری در ادامه یادآورشد: از آنجا که این بسته شدن فرودگاه ها در نشریه اطلاعات هوانوردی (AIP) گنجانده شده است، شرکت های هواپیمایی موظف هستند با توجه به لحاظ کردن این موضوع نسبت به تنظیم برنامه پروای خود اقدام کنند، بر همین اساس با برگزاری جلسات متعدد برنامه پرواز هواپیماها در خارج از ساعات یادشده تنظیم شده و تلاش می شود خللی در برنامه پروازی شرکت های هواپیمایی ایجاد نشود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1